Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak przygotowac sie do ciazy??

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 4:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Margolcia198943 najlepiej było by gdybyś udała się poprostu do swojego ginekologa. On napewno pomoże 100% przygotować sie do cąży, wg jego zaleceń. No na dzień dzisiejszy można radzić łykać kwas foliowy. Ale tutaj przy takiej złożoności stanu zdrowia, musi to odbywać się pod okiem fachowca.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej skonsultować sie z lekarzem prowadzącym i zapytać o zdanie. Przedstawi na pewno wszystkie ewentualne zagrożenia
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Margolcia198943



Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tosia81.... masz rację ....ale boję się troszkę dlatego pytam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 12:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz my możemy tylko cos zasugerować ale to lekarz podejmuje decyzję . Lepiej jednak dmuchac na zimne i wypytac dokładnie fachowca co o tym sadzi. Nie zamartwiaj sie na zapas
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Margolcia198943



Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 08, 2009 6:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chciałabym aby mój dzidziuś był zdrowy i słodziutki:) tak KWAS FOLIOWY TO PODSTAWA:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
qwiatuszek



Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 27, 2009 2:11 pm    Temat postu: narkoza a starania o dziecko Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam dziewczyny, mam takie pytanie, moze ktoras z Was zmierzyla sie juz z taka zagadka: 7 grudnia mialam zabieg pod narkoza (wyciecie migdalkow podniebiennych) i tak sie zastanawiam, czy nie musze odczekac jakiegos czasu od zabiegu zanim zaczniemy starac sie o dzidziusia? Bardzo pragniemy malenstwa, ale tez chcemy aby bylo zdrowe, moj partner nalega ale ja mam pewne watpliwosci i mysle ze musze troche odczekac, tylko ile?

---Nie pisz tych samych postów w różnych tematach bo robi sie bałagan---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group