Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak przygotowac sie do ciazy??

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tarlama



Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najwazniejsze ze jest wszystko ok Very Happy Bardzo sie ciesze Very Happy
Jakie badania robilas? jesli moge spytac Embarassed

Co do gg, to nie mam i na razie miec nie bede (takiego mam firewalla, ze nic z netu sciagac nie moge Rolling Eyes ) ale idziemy z kompem do informatyka, wiec moze sie to zmieni Wink
Na prv przesle Ci namiary na komorke i maila Smile

Sciskam cieplo i rowniez zycze zafasolkowania Laughing Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiasz



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kraków
PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i jak zaowocowaly wasze starania?
jesli moge cos doradzic, to mozecie odlozyc wszystkie witaminy i brac materne, tam jest kwas foliowy i wszystko czego potrzebuje przyszla mama Smile
aaa i unikajcie tabletek przeciwbolowych na bazie ibufrofenu i naproxenu. sa bardzo szkodliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tarlama



Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje starania na razie niestety nijak Rolling Eyes
Bylam na badaniach, mam niski poziom PRG i zapewne bez owu cykle, wiec biore CLO i duphaston. Reszta wynikow w normie.
Biore kwar foliowy, magnez i escave - wszystko oczywiscie pod wiedza lekarza.
Co do srodkow p-w bolowych to masz racje - bardzo szkodza, i dlatego biore jak juz nie wyrabiam Rolling Eyes albo staram sie brac aspiryne Wink
A Ty Kasiasz tez jestes starajaca sie?

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia po wakacjach - wyjezdzam na 2 tygodnie sie zrelaksowac Laughing


To ja pisalam, ale nie wiem czemu co jakis czas nie moge sie zalogowac Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiasz



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kraków
PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 8:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej bierz paracetamol Smile
ja tez sie staram, ale narazie tylko teoretycznie Wink tzn prowadze zdrowy tryb zycia, zadnych uzywek, zdrowe jedzenie, wizyty u ginekologa....chociaz i tak to wszystko nie daje gwarancji...
raz mi sie juz niestety nie powiodlo Sad
ehhhh
milych wakacji Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tarlama



Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i czekamy Wink

Jestem po CLO i duphastonie, mialam monitoring (4dni - dzien po dniu) na ktorym wyszlo, ze jakies 3 dni temu mialam owu Laughing

Trzymajcie kciuki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tarlama



Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 9:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolejny cykl..... zaczelam wczoraj....
Ech...... zycie Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 9:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja osobiście trzymam kciukasy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
k_sandra



Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 1:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dziewczynki Smile

Az milo sie Was czyta. Ja co prawda nie planuje dzidziusia (studia) ale wspieram Was calym serduszkiem Smile
Moj narzeczony zdziwil sie tylko, ze juz sie staracie pol roku i narazie nic. Eh, Ci faceci, co oni o nas kobietach wiedza Smile hihihih
Jak bedziemy planowac to obiecuje go podszkolic Smile Ale to przeciez staranie sie jest najprzyjemniejsze Very Happy
Buzki i jeszcze raz powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tarlama



Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za wsparcie Very Happy

Od wczoraj szczegolnie go potrzebuje.... juz mialam nadziej, ze to ciaza, ale jak zwykle nadzieja okazala sie plonna......
I tylko nowy lek do lykania przybyl Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

k_sandra studja to nie najgorszy czas na maluszka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group