Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak przygotowac sie do ciazy??

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
k_sandra



Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie, ze nie najgorszy ale chcialabym jednak najpierw je skonczyc a potem planowac dzidziusia. Chcialabym mu poswiecac maksimum swojej uwagi i czasu a nie zajmowac sie nim miedzy zajeciami i zaliczeniami. Poza tym wypadaloby miec odlozony jakis grosz zeby potem nie "kombinowac" na wozek Smile
Jeszcze raz pozdrowki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tarlama



Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 23, 2006 12:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

K_sandra - kiedys tez tak myslalma, najpierw sie "ustawimy" a potem bedzie czas na dziecko.

Teraz bardzo zaluje, ze nie zaciazylam wczesniej, ze tak uwazalismy i ze nie mam przy sobie malego szkaraba Rolling Eyes
Nie czekaj Exclamation Niestety czas nie dziala po naszej stronie Rolling Eyes
Powodzenia i daj znac jakby co Wink

Wszystkim zycze wesolych, udanych, rodzinnych i pelnych milosci i optymizmu Swiat Very Happy
I Szczesliwego Nowego Roku Very Happy Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
k_sandra



Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Gru 23, 2006 9:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem, dziewczyny jak Wam ciezko zajsc w ciaze i jestem swiadoma tego, ze im jestem coraz starsza tym bedzie trudniej. jednakze obecne starania sie bylyby czystym szalenstwem ale za to obiecuje urodzic przed 30stka Smile oczywiscie jesli u boku bede miala wspierajacego meza Smile

Zycze wszystkim Wesolych i Owocnych Swiat Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 24, 2006 12:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez zycze wam powodzenia w swoich staraniach Smile) trzymajcie sie cieplutko
ja nie umiem pojac jednej rzeczy jak to jest ze niektorzy ludzie staraj sie o dziecko rok i im sie nie udaje a niektorzy za pierwszym razem i jeszcze wpadaja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tarlama



Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 7:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam po przerwie Very Happy
Prze ponad pol roku nie mialam netu. W tym czasie zrobilam pare badan (test na wrogosc sluzu, HSG) i wyszo, ze wszystko w normie.
Wyszlo tez, ze mam dwurozna macice Rolling Eyes i sie rozplakalam...
Ogolnie jestem nastawiona optymistycznie, ale coraz mniej wierze, ze zajde naturalnie w ciaze.....

A co u Was dziewczyny? Netka, jak Twoje postepy?

Pozdrawiam Was mocno Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej ale przeciez mozna normalnie donosic ciaze tylko musisz byc pod opieka najlepszych specjalistow. trzymam kciuki i zycze powodzenia Exclamation
Mysle ze to jeszcze nie wyrok. Szanse sa Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tarlama



Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i wczoraj zaczelam nowy cykl Rolling Eyes
Tym razem dostane pregnyl.....

Czuje sie jak chodzaca apteka........ Confused Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Elusia



Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 26, 2007 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.jestem po raz pierwszy na forum.juz od dluzszego czasu chce dzidziusia ale z powodow finansowych odkladalismy te decyzje.ale teraz postanowilismy postarac sie o dzidziusia.oczywiscie musze sie do tego bardzo dokladnie przygotowac.mam tyle pytan na ktore bym chciala znac odpowiedzi. Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilia605



Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: olsztyn
PostWysłany: Sro Mar 26, 2008 1:41 pm    Temat postu: przygotowanie do ciazy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc dziewczyny:)
niedługo chcemy zaczac starania o dzidzie prosze o pomoc bo w sumie nie dokładnie wiem jak sie do tego przygotowac wiem ze mam brac kwas foliowy magnez no i chyba tylko tyle wiem...Smile Very Happy jakie badania mam zrobic?i czy wogule musze jakiekolwiek robic:) w ciazy badania bede miała za darmo to prawda?
no i wazna jet to ze po ciazy chciała bym powrocic do swojego wygladu wiec jakie kremy stosowac w czasie ciazy zeby pozbyc sie rozstepow Smile
dZIEWCZYNY A CO DO ŻYWIENIA SIE W CIAZY CZEGO NIE WOLNO JEST A CO JEST WSKAZANE PROSZE O POMOC POZDRAWIAM GORACO Laughing Laughing Laughing


----edited by emilka----
temat przyłączyłam do pokrewnego
proszę nie wstawiać więcej niż 3ech emotek obok siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szara



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 02, 2008 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hey, ja też z mężem staram się o dzidzia, wczoraj zaczęliśmy. Laughing mam nadzieję ze będzie dobrze. zrobiłam badania na toksoplazmozę, prowadzę zdrowy tryb życia, bez nałogów, kawę piję bo mam baaaaaaardzo niskie ciśnienie. pozdrawiam wszystkich starających się, odezwę się jak i co pa,pa


hey emilia jak wam poszło?


posty połączyłam ------ emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group