Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak przygotowac sie do ciazy??

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześc Tarlama Very Happy Cieszę się,że napisałaś.Ja obecnie dochodzę do siebie po zabiegu usunięcia nadżerki.Pani ginekolog powiedziała,że dopiero jak będę całkiem zdrowa możemy zacząć się starać Sad no wiec od 1 marca mamy post spowodowany zabiegiem Sad a kontrolę mam około 5 kwietnia,więc napiszę co i jak.W sobotę jadę z mężem na badania na toksoplazmozę i różyczkę.Krew i mocz robiłam w styczniu i wyszły bardzo dobrze,więc chyba nie będę powtarzać.Co do badań na cholesterol i cukier,to nie mają one zbytniego sensu w tej chwili,skoro nie mam żadnych dolegliwości Very Happy Wykonuje się je w ciąży gdyż poziom cukru i cholesterolu w tym "błogim" stanie może się podnosić i trzeba to kontrolować,żeby nie zaszkodzić sobie i maleństwu.

Będziemy w kontakcie.Pozdrawiam Cię serdecznie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tarlama



Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Netka - trzymaj sie zdrowo <usciski> i zaciskam kciuki, aby wszystko bylo dobrze Very Happy
Badan jeszcze nie zrobilam, ale zwiekszylam dawke kwasu z 0,4 do 0,8 Wink czyli lykam 2 tabletki Wink
No i zaczelismy starania Laughing nie licze, ze od razu zajde, ale juz nie moge sie doczekac.
W czwartek lub piatek ide zrobic badania (aczkolweik jestem jeszcze troche podziebiona Rolling Eyes ). O wszelkich postepach - bede Cie informowac Very Happy

Pozdrawiam Cie cieplo i obysmy szybko zmienily sie ze starajacych na oczekujace Wink
Czekam na wiesci od Ciebie Cool


Ostatnio zmieniony przez Tarlama dnia Sro Wrz 06, 2006 10:25 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 6:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cieszę się ogromnie,że zaczęliście starania.Ja jestem zadowolona z wyników badań.Krew w porządku,przeciwciała różyczki mam więc nie musze się szczepić no i ani śladu toksoplazmozy.W przyszłym tygodniu idę do ginekologa sprawdzić czy juz nie ma śladu po nadżerce.Mam nadzieje,że wkrótce rozpoczniemy starania.Buziaki i trzymam kciuki za Was Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tarlama



Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 24, 2006 6:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podnosze, bo dawno nic nie pisalysmy Wink

Co do toxo i rozyczki - to wszystko u mnie ok.
Pierwszy cykl staran za nami Rolling Eyes oczywiscie bez zafasaolkowania Sad test pokazal jedna wstretna niebieska kreche Mad
No, ale walczymy dalej Wink

Sciskam mocno i trzymam za Was kciuki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ulza



Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 24, 2006 1:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć! wg mnie dobrze ze bierzesz kwas foliowy a co do reszty witamin to bym w ogole z nich zrezygnowala.Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pon Kwi 24, 2006 7:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć Very Happy Nasze starania zaczynamy w maju Very Happy Już nie mogę się doczekać Exclamation Musze niestety jeszcze się troszkę podleczyć,no ale zostało juz tylko 5 wstrętnych tabletek Wink Dam Ci znać co u nas.Trzymam kciuki za Was.Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tarlama



Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 03, 2006 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam po przerwie Wink
Jak tam ida starania? Mam nadzije, ze dobrze??? Very Happy
U nas - nadal szukamy naszego babelka, ale on sie schowal i nie chce do nas przyjsc Rolling Eyes
Chodz ja tak na nieg/nia czekam...... Rolling Eyes

Dodano: Sob Cze 03, 2006 12:34 pm

ulza napisał:
cześć! wg mnie dobrze ze bierzesz kwas foliowy a co do reszty witamin to bym w ogole z nich zrezygnowala.Very Happy

Ale ja z witamin to bralam C, i podobnie jak rutinoscorbin juz odstawilam Smile
Teraz lykam tylko magnez+folia+ecaven Wink
A escaven to wyciag z kasztanowca - na zyly i krazenie zylne w nogach Wink

---- edit by Paweł:
Logowanie poprawione + scalenie 2 postów pod sobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 3:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć Tarlama Very Happy U nas niestety niezbyt dobrze Sad Pierwszy miesiąc starań nie przyniósł oczekiwanych rezultatów.Do tego doszły straszne skurcze macicy podczas miesiączki.Cały brzuch mi puchnie,nie mogę chodzić,wymiotuję.Raz za razem ląduję na pogotowiu.Zaczęło się to od marca(wtedy miałam zabieg).Nie wiem co się dzieje.Dziś właśnie idę do ginekologa w tej sprawie Confused Miałam też zlecone badanie moczu i krwi,oraz konsultacje z chirurgiem.Do chirurga wybieram się jutro albo pojutrze.Napiszę Ci co i jak.Buziaczki i trzymam kciuki za Was:!:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tarlama



Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Netka- trzymam kciuki i sle wirtualnie uscisk, aby wszystko poszlo ok, badz dziela i juz o tobie cieplo mysle

Ja ide w przyszlym tygodniu do ginka Rolling Eyes nie chce juz dluzej czekac....

I tu pytanie - czy ktos zna NEW MED ul. Gwiaździska 5b (Warszawa) a w nim dr Tomasza Zająca?
Prosze o info bo do niego sie zapisalam (polecony od mojej kolezanki) ale nie wiem nic na temat tej kliniki. Szukalam www ale chyba nie maja.
Czekam na kazde info Embarassed

10.06.2006
Juz jestem po Wink lekarz bardzo mily i delikatny. Mam zlecone kilka badan, profilaktycznie zrobil mi cyto, obejrzal od srodka (wszystko ok) i przepisal duphaston na wyregulowanie cyklu jajeczkowania Smile
Mam teraz plodne dni, wiec moze..... trzymajcie kciuki....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć Tarlama Very Happy Dziękuję bardzo za wsparcie Very Happy Wyniki badań mam dobre,a chirurg nie stwierdził żadnych nieprawidłowości.Byłam u pani ginekolog,nadżerka całkowicie się wygoiła.Miałam również robione usg dopochwowe i wszystko jest w porządku.Możliwe,że to jakiś stan zapalny,albo zaburzenia hormonalne,więc dostałałam tetracyclinum, metronidazol, trilac(osłonowo) i duphaston.Oczywiście w dalszym ciągu mamy i możemy się starać o dzidziusia Very Happy Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam abyście szybko doczekali się na swoją fasolkę Very Happy


P.s Może skontaktujemy się na gg?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group