Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Blizny - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 1:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

on chyba na recepte nie jest, tez na bazie silikonu, kosztuje chyba cos ponizej 100zł, ale głowy nie dam
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 9:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Emilka a contratubex napewno jest w tej samej cenie co Cepan??? Rolling Eyes
ja jak zobaczyłam jego cene to wyszłam od razu z apteki-->ok60zł...
a Cepan ok 16zł. Smierdzi to fakt ale pomaga,no moze nie kazdemu Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 11:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind, miałam na myśli, że mają podobny skład (oprócz tego wyciągu z cebuli). ceną się faktycznie różnią (dlatego kupiłam cepan Wink ), ale oba są poniżej stówy, więc tak napisałam, że w miare przystępną tą cene mają. jak się w aptece zapytałam o cos innego, to panienka mi sieknęła jakieś mazidło za 160.. Shocked może na mnie nie zadziałało, bo ja stosowałam na blizny niecięte, wiec troche innego typu. wydaje mi się, że można spróbować, bo cena nie jest zatrważająca Very Happy

ps. jeszcze jest coś takiego jak no-scar. zawiera masę perłową czy cos w tym stylu. podobno też całkiem całkiem. cenowo to chyba pomiędzy cepanem a contratubexem (ale nie sprawdzałam, wiec nie jestem 100% pewna)
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
john



Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 5:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam jeszcze jedno pytanie mianowicie po jakim czasie stosowania masci widac jakies efekty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 5:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm, po Cepanie? To zależy jak głęboka jest rana.
No trudno tu okreslić głębokość rany, bo nawet nie wiem jakim schematem "głebokości ran" się posłużyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

john napisał:
Mam jeszcze jedno pytanie mianowicie po jakim czasie stosowania masci widac jakies efekty?


na pewno nie wczesniej niż po dwóch miesiącach. ale różnie to bywa.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alliness



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

)tez mam ten problem Crying or Very sad
mam blizny na policzkach tyle, ze nie po ospie (jest tylko jedna na czole) ale głównie po trądziku..
jakie małe takie wredne :/ ( Wink ) nie mogę się ich pozbyć
byłam na mikroderbabrazji, neodermie..ale niestety zabiegi drogie (1 zabieg neodermy 210 zł Shocked
obecnie dorwałam preparat z kwasami owocowymi którego używaja kosmetyczki

pytałam ostatnio mojego dermatologa; co chwila gada co innego
uwazaj jak bedziesz wybierać rodzaj zabiegów, mój dermatolog poleca mi tylko swoje znajome :/ a ja nie mam zamiaru wydac na zabiegi laserem kilka tys.zł

popytaj róznych specjalistów, poczytaj w necie, najlepiej na forach komu co pomogło..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agucha-93



Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie.Czy te maści które wypisaliście poniżej działaja na blizny, które mają np 5latek?? Crying or Very sad albo i więcej, bo jak byłam mała to nadziałam się na deskę i nie pojechałam na szycie, teraz mam spora blizne na kolanie.Czy te maści działają na tego rodzaju urazy?? Prosze o pilna odpowiedź Arrow agucha-93@o2.pl lub na forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwinka88



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 19 lat i od zawsze żyłam z bliznami pooperacyjnymi na udach. Po urodzeniu stwierdzono u mnie zwichnięcie stawów biodrowych, więc konieczna była operacja. Jestem oczywiście zdrowiutka, ale duże blizny zostały i wiecie co? W ogóle się tym nie przejmuję...bez obaw rozbieram sie na plaży, u lekarza itd. Mam świadomośc tego, że moje blizny znikna tylko po operacji plastycznej, ale w ogóle mi to nie przeszkadza. Moja mama miała taka samą operację, a mimo tego znalazła dla mnie tatusia, więc nie sądzę, żeby akurat to miało jakies znaczenie dla normalnie myślącego faceta Very Happy ja z moim Misiem też jestem szczęśliwa i nie mam najmniejszych oporów co do pokazywania mu tych części ciała. I wiem, że jemu to w najmniejszym stopniu nie przeszkadza...
pozdrawiam wszystkie zasmucone swoim problemem Smile głowa do góry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Malwinka ma rację, trzeba zaakceptowac to co daje nam los. Ja też się wstydzilam swojej blizny i jak poznałam mojego chlopaka to na poczatku nosiłam bluzki zakrywające dekolt, ale teraz... mojemu chlopakowi nie przeszkadza moja blizna( bo dlaczego by miała) i juz chetnie odsłaniam co nieco:P
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group