Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Blizny - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja musiałam się wybrać na laser. Mialam spore blizny na twarzy spowodowane tym, ze wcześniej nierozważnie wyciskałam sobie pryszcze na twarzy. Aktualnie juz tak nie robie ale w czasach nastoletnich nie wiedzialam, ze coś takiego może powodowac trwałe zmiany oraz radośnie sobie wyciskałam diody jak coś mi się akurat na twarzy pojawiło...

Potem tego żałowałam.

Na zabiegi laserowe chodziłam do kliniki Magnuccy w Katowicach. https://klinikamagnuccy.pl/usuwanie-rozstepow-laserem/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

żel silikonowy jest bardzo dobry, sprawdza się szczególnie w tych miejscach gdzie skóra się mocno rusza, zgięcia kolan, łokci, ale też twarz, nie jest mocno widoczny i też dobrze się trzyma skóry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 8:02 am    Temat postu: Re: Blizny - Temat zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

marilynka napisał:
witam!czy znacie jakieś skuteczne maści na blizny dostępne w Polsce?chodzi mi głównie o nieciekawe blizny pooperacyjne,, chciałabym aby stały się mniej widoczne. jeśli znacie jakieś "domowe", czy niekonwencjonalne metody na blizny to jestem również zainteresowana.pozdrawiam i z góry dziękuję.

Wizyta w aptece dobry farmaceuta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group