Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Blizny - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 1:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Będę musiała zainwestować w jakiegoś dobrego dermatologa, albo kogoś, kto zajmuje się medycyną kosmetyczna...
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 2:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

warto spróbować. ja się sama zastanawiam nad zlikwidowaniem jakoś moich rumieńców Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
john



Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 1:15 pm    Temat postu: Jak zniwelować blizny? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. mam duzy problem i z góry dziękuje za pomoc. Po imprezie, byłem pod wpływem alkocholu i jak idiota wyciołem sobie nozyczkami iniciały osoby ktorej kocham nie było to głęboka rana ale została blizna ktora dosyc widac, Czy są jakies masci ktore moglyby pomuc pozbyc sie tej blizny ? Bradzo prosze o pomoc


---edit by drapaka-----
Temat został zmieniony

---edit by emilka--- przenioslam temat do tematu poswieconego bliznom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić Cepan, ale rany muszą być zagojone.
Sądzę, że jeśli pójdziesz do dermatolog, poleci Ci coś znacznie skuteczniejszego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 3:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o tak zgadzam sie CEPAN jest bardzo dobra mascia na blizny,ale pod warunkiem tak jak napisała kolezanka wyzej,ze rany musza byc calkowicie wyleczone. Po codziennym stosowaniu masci jest bardzo duza szansa ze blizna bedzie prawie niewidoczna Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
john



Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za pomoc :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma za co Cool od tego tu jestesmy. Aha zapomniałam dodac ze Cepan jest na bazie cebuli wiec moze nieprzyjemnie pachniec ale da sie zniesc Razz heh
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

własnie. śmierdzi. ja osobiście cepanu nie polecam, bo mi przez rok smarowania nic nie dał. contratubex podobno jest to to samo, co cepan tylko, że tak nie śmierdzi, więc to jego duża zaleta. za to obie są stosunkowo tanie Smile
z drozszych polecam dermatix

natomiast takie, które pomagają też na gojenie to np. tointex i triblotic
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 10:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Contratubex też śmierdzi, ale mniej to fakt. Wink I też cebulą. Mi pomógł na blizny po ospie, nie powiem, że idealnie, ale w dużym stopniu. Gdyby nie on to nie wiem jak bym teraz wyglądała. Shocked
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja dostalam (ale to chyba na recepte bylo nie pamietam) na blizny po operacji masc... Veradern (tak to chyba sie nazywalo) i powiem ze calkiem calkiem ... blizny sa na twarzy wiec zalezalo mi zeby sie to ladnie zabliznilo i jestem zadowolona z efektu. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group