Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Blizny - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 1:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio wyczytałam że olejek macadamia jest bardzo dobry na blizny.
a z kosmetyków gotowych to biooil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PoloniaK
Spamer


Dołączył: 15 Mar 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 15, 2016 2:02 pm    Temat postu: blizny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem wprost - nie polecam żadnych metod, które nazwać można naturalnymi lub domowymi w przypadku leczenia blizn, a już szczególnie pooperacyjnych.
Wydałam majątek na maści, żele, różnego rodzaju odżywki, tylko po to aby się przekonać, że nie działaj,a na moje blizny. Nie ukrywam, że byłam tym faktem zrozpaczona. Jednak poszłam po rozum do głowy i zainwestowała w terapię laserową [reklama] Prosty zabieg, który był powtórzony 2 razy w ciągu miesiąca, dał większy efekt, niż ponad 2.5 roku stosowania wszelkiego rodzaju maści.
Dlatego polecam Tobie właśnie laseroterapię. Można ją wykonać w różnych miejscach:
- kosmetolodzy (tam gdzie ja),
- chirurdzy plastyczni,
- część specjalistów dermatologów.

Oni Ci pomogą: wydajnie, jasno i konkretnie. A maści, żele czy inne odżywki stosuj w ramach wsparcia a nie jako leczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KarolinA07



Dołączył: 26 Lip 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białystok
PostWysłany: Wto Lip 26, 2016 11:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Takie zabiegi są coraz popularniejsze jak widać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Paź 28, 2016 1:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja mama miała operacje tarczycy i strasznie się bała, że będzie widać tą bliznę, bo jest w takim widocznym miejscu u niektórych są nawet przerosty, ale pielęgniarka poleciła jej, żeby stosowała takie plastry z silikonem Sutricon i bardzo ładnie to teraz wygląda Mama ma tylko taką cieniutką kreseczkę, że prawie jej nie widać. Jest naprawdę SUPER!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 7:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Blizn nie da się usunąć typowymi środkami typu kremy czy inne olejki. Jest to zmiana w tkance skóry a coś takiego można zniwelować glównie zabiegami.

Polecam zabiegi laserowe na blizny.Dają bardzo dobry efekt.
http://clinicadermatologica.pl/

Warto jest sie wybrać do tej kliniki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mania33



Dołączył: 06 Wrz 2017
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 06, 2017 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o poprawę wyglądu twarzy, polecam lifting twarzy w szpitalu specjalistycznym Orthos, pobyt w szpitalu po takim zabiegu trwa chyba jeden dzień, a sam zabieg około 2 godzin. Wiadomo potem trzeba być ostrożnym jeśli chodzi o wysiłek, należy używać odpowiednie kremy i unikać opalania się ale efekty są naprawdę zadowalające.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia399



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 63

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 10:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Również polecam laser. Zabiegi takie trochę kosztują, no i bardzo często trzeba wybrać sie nie na jeden taki zabieg ale na kilka ( jeśli blizna jest spora). Jednak na ten moment jest to jedyny sposób na to aby pozbyc się blizn.
http://lasercare.pl/pl/usuwanie-blizn-dla-kobiet.html
Możecie próbować wszystkiego. Peelingów itp. Ale nic nie da Wam takiego efektu jak laser.


Ostatnio zmieniony przez natalia399 dnia Pią Paź 06, 2017 12:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie na blizne po cc pomogły żele silikonowe...
Teraz myślę co zrobić by nie było blizny po oparzeniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smegi



Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 11:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego gdzie ta blizna jest, jak nie na twarzy to super efekty dają plastry sutricon, sama kiedys blizne po operacji nimi usunęłam, teraz jest tylko bardzo malo widoczna kreseczka, dla mnie efekt super, chyba naklejałam je jakieś 2 miesiące, opakowanie jest dosyć wydajne więc nie było to aż taki duży koszt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 1:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I plastry i żele się sprawdzą. Moim zdaniem plastry sa skuteczniejsze, bo dłużej działają, żel scierał się od ubrań, więc własciwie stosuję go tylko na twarzy. Jest matowy, więc tam go zupełnie nie widać, ale na reszcie ciała, moim zdaniem, plastry nie maja sobie równych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group