Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Blizny - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest wiele kremów "maskujących" blizny, tzn. takich, które powodują szybsze zanikanie blizn. Popytaj w aptece.
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elwirka



Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 23, 2011 4:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście Cepan na blizny jest całkiem dobry. Dobre są też okłady z młodej cebulki prosto na bliznę, na umytą i wysuszoną papierowym ręczniczkiem skórę. Po takich zabiegach warto też zainwestować w jakiś krem na niedoskonałości skóry, np. Siquens.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
noacne



Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 25, 2011 12:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry na blizny potrądzikowe jest effaclar k, jest to krem na bazie delikatnych kwasów, złuszcza i nie podrażnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gatroov



Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 11:28 pm    Temat postu: maść na blizny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mam blizny chciałbym się ich pozbyć lub chociaż w jakimś stopniu uniewidocznić. Słyszałem o contratubexie i cepanie czy ktoś stosował? Może stosowaliście coś innego co dało efekty?

----- Pisz w odpowiednich tematach---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
roksi77



Dołączył: 23 Paź 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 23, 2013 8:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cepan jest dobry na blizny, kiedyś go używałam, ale słyszałam jeszcze o preparacie No scar, tylko nie wiem czy można go używać na twarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olszówka



Dołączył: 27 Maj 2012
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 30, 2014 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na blizny i ranki po trądziku dobrze się sprawdza curiosin, ma kwas hialuronowy, co przyspiesza gojenie i regenerację komórek skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Strofa



Dołączył: 18 Kwi 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Kwi 18, 2014 11:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja polecam smarowanie blizny, ja smarowałam po cesarskim cięciu i na rozstępy-olejek ze słodkich migdałów oraz olejek rycynowy. Nic mi innego nie pomagało, dopiero jak zaczęłam smarować tymi dwoma olejkami to blizny zrobiły się płytsze, jaśniejsze i skóra bardziej wygładzona i jędrna. Te olejki kosztują grosze w porównaniu do drogich im często mało skutecznych kosmetyków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka77



Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 02, 2014 2:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja stosowałam Clobederm. Bardzo rozjaśnia blizny. Na zmiękczenie najlepszy jest olejek Bio-Oil.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hunhyrol



Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lip 15, 2014 12:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja stosowalem cepan. nie do końca pomógł, ale nie jest źle. Unikaj słońca, solarium
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marcelace



Dołączył: 18 Lip 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 18, 2014 11:48 am    Temat postu: cepan Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja walczyłam z bliznami potrądzikowymi i cepan niestety mi nie pomógł nie wspomnę o zapachu tego kremu...;P zabiegi kosmetyczne w salonie potrafią skutecznie wygładzić i wybielic blizny, ja zdecydowałam się na ---------------i laser.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group