Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Blizny - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 04, 2018 2:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No u mnie w grę wchodziło jedynie wygladazanie blizny lampami. Bylam tutaj http://www.wbienkowski.pl/medycyna-estetyczna/lampa-led-dermalux/ u lekarza i konsekwentnie uswiadomil mi ze blizna z dzecinstwa, niestety zaniedbana wtedy przez rodzicow zwyczajnie nie zejdzie naturalnymi metodami. 4 zabiegi w sumie wystarczyly, zeby wygladzic cere, a i ogolny efekt jest swietny, bo mam promienna, pelna blasku cere pomimo zimowej aury
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 12:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A to u mnie sutricon wystarczył, nie musiałam lamp ani laserów angażować. Bliznę mało co widać teraz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 10:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie też. Plastry wystarczyły, a jednak jest to na tyle mało inwazyjna metoda, że nawet bez przeszkód można stosować u dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja akurat testowałam na sobie, ale dobrze wiedzieć, że u dzieci też jest dobry efekt. Tyle samo kuracja trwa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 10:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba największe znaczenie jeśli chodzi o długość kuracji to ma czy to jest blizna świeża czy stara, przy świeżej kuracja na pewno bedzie trwała krócej i tez zależy od wielkości blizny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 25, 2018 5:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tinny napisał:
Ja akurat testowałam na sobie, ale dobrze wiedzieć, że u dzieci też jest dobry efekt. Tyle samo kuracja trwa?

Myślę, że to kwestia indywidualna. Pełna kuracja to około 3 miesięcy, przy starszej bliźnie dłużej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pldi



Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 2:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie sprawdził się olejek bio-oil, zawsze sądziłam że ona jest bardziej na rozstępy i smaruje się nim profilaktycznie brzuch w ciąży ale farmaceutka dała mi go też na bliznę i faktycznie działa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KapitanAlfa



Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 12:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na blizny bardzo dobrze sprawdza się Bio-Oil, ktoś to w ogóle używał? Olejek jest dostępny online https://www.doz.pl/apteka/p110995-Bio-Oil_olejek_na_rozstepy_i_blizny_200_ml jakby ktoś nie mógł znaleźć w aptece stacjonarnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozalia123



Dołączył: 20 Sie 2018
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi najlepiej się sprawdziły plastry silikonowe https://sutricon.pl/sutricon-plastry skuteczne nawet na stare blizny, z jednego dużego można wyciąć sporo małych plastrów i każdego używać nawet kilka razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mestia



Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 25, 2019 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem z bliznami po trądziku. Jest to mój kompleks, bo najpierw w młodości miałam problem z trądzikiem, teraz pozostały mi blizny. Ale umówiłam się już do kliniki Neonia w Krakowie https://neonia.com.pl/problem-zabieg/usuwanie-blizn/ na zabieg ich usuwania:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group