Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Blizny - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jiana



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 9:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co z głębokimi bliznami?? jest jakaś szansa na zmniejszenie ich (ale nie żaden zabieg). Miałam wypadek z konserwą i teraz mam brzydką ranę i już widzę, że blizna będzie duża i głęboka. Bo strup zrobił mi się wewnątrz rany Sad trzeba było jechać na szycie Sad ale nie pojechałam niestety. Więc chciałabym wiedzieć w co mam się zaopatrzyć po wygojeniu rany. Powtarzam rany ciętej, dużej i niestety głębokiej. Chyba już nigdy nie będę otwierać żadnej konserwy, toż to broń niebezpieczna dla życia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lusii87



Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 6:24 pm    Temat postu: jak pozbyc sie blizn po ospie????pomocy!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc wszystkim...rok temu mialam ospe...bardzo ciezko ja przeszlam i niestety zostaly mi straszne blizny..szczegolnie na plecach
czy ktos zna jakies metody(jakies cudowtorcze kremy,cokowiek)ktore by chociaz troche zmniejszyly moje blizny??pomozcie

-------


znalazlam nazwy pare masci...veraderm, tointex, contratubex....ktoras wam pomogla??


-------edited by emilka-------
przyłączyłam temat do pokrewnego a same posty połączyłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 8:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w tym temacie trochę o contratubexie było
http://www.biomedical.pl/forum/blizny-vt103.html?start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=contratubex

tutaj o toitexie
http://www.biomedical.pl/forum/przebarwienia-skory-skuteczne-kosmetyki-na-ich-zwalczenie-vt6649.html?start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=tointex

a ile możesz wydać na ten krem? jak mało, to spróbuj najpierw contratubex lub cepan (uwaga śmierdzi) a jak więcej, to jakąś silikonową jak np. dermatix ale on to drogi jak jasny gwint :/ w sumie to veraderm, to to samo prawie
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 4:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak głębokie są blizny?

Hmmm... w ogóle po roku od przejścia choroby, to maściami nic nie zdziałasz.
No dobra, ale powiedz coś o tych bliznach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 2:24 pm    Temat postu: blizny po ospie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko: czy jest jakis krem czy cos zeby zniwelowac blizny po ospie??

nie drapalam, nie dotykalam, smarowalam tym okropnym bialym mazidlem.. zrobil sie strupek i odpadl - po nim zostal jeszcze swiezy "dolek" ale juz widac ze zostawi okropny slad po sobie...
plecow czy rak mi nie szkoda ale mam 4 takie okropienstwa na policzku Sad
ma ktos jakis sprawdzony sposob??

edited by mala_mi
Temat przeniosłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 2:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.biomedical.pl/forum/blizny-po-ospie-vt4498.html?highlight=ospie
http://www.biomedical.pl/forum/1-vt103.html?postdays=0&postorder=asc&highlight=ospie&start=0
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o dzieki Smile
chyba moderator z tego dzialu powinien moj post przeniesc Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 25, 2009 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dla mnie bardzo dobrym lekiem na blizny jest contratubex. spróbuj może pomoże, choć z autopsji wiem ze blizny po ospie są uparte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andzik



Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli idzie o świeże, nowe blizny można zastosować różne zabiegi fizjoterapii, które po pierwsze pomogą w lepszym, szybszym ich gojeniu i będą mniej widoczne. W dobrych klinikach stosuje się własnie tego rodzaju zabiegi szczególnie po operacjach plastycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Slusek
Zbanowany


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 03, 2010 10:17 am    Temat postu: Blizny po czyrakach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem otoz na posladkach mam blizny po czyrakach i robilem wiele razy peelingi i nic nie pomoglow dodatku mam świa na pośladkach na plecach i na brzuchu czasami na głowie, nie wiem co sie dzieje, moze mi ktos pomoc??? prosze ODPISAĆ I wytłumaczyc mi

Temat został przeniesiony w odpowiednie miejsce
mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group