Szukaj

Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie

Podziel się
Komentarze0

Jest już dostępne najnowsze wydanie światowego bestsellera autorstwa Allena Carra "Prosta metoda. Jak skutecznie rzucić palenie", w nowym, poprawionym tłumaczeniu i szacie graficznej. To książka, która skutecznie pomaga w rozstaniu się z nałogiem - bez bólu, żalu i poczucia straty! Osoby na całym świecie, które rzuciły palenie wyłącznie po przeczytaniu książki deklarują, że są szczęśliwe, że wreszcie i na zawsze odzyskały wolność.Metoda Allena Carra jest genialna, a zarazem unikalna, ponieważ koncentruje się na prawdziwych powodach, dla których palimy i mitach związanych z paleniem tytoniu, obalając je, jeden po drugim. Próżno szukać w niej informacji, dlaczego nie powinno się palić – każdy palacz wie, że palenie papierosów jest szkodliwe i rujnuje go finansowo. Książka pokazuje czytelnikowi, dlaczego, mimo tej świadomości, nie może pozbyć się nałogu, rozszyfrowuje, na czym polega tzw. pułapka nikotynowa.

Allen Carr w "Prostej metodzie jak skutecznie rzucić palenie" koncentruje się na uzależnieniu mentalnym od palenia i papierosów, którego mechanizmy dokładnie poznał będąc 33 lata nałogowym palaczem i wielokrotnie podejmując próby rzucenia palenia innymi metodami. Pomaga w ostatecznym rozstaniu się z paleniem zarówno osobom, które palą dużo, bardzo dużo i od wielu lat, tym, którzy wielokrotnie próbowali bezskutecznie rzucić, jak również osobom palącym mało, towarzysko i przez krótki okres czasu.

Organizacja Allena Carra z siedzibą w Wielkiej Brytanii posiada 70 ośrodków na całym świecie. Dzięki Metodzie Allena Carra, miliony ludzi rzuciło palenie w ciągu ostatnich 20 lat. Książka Allena Carra "Prosta metoda. Jak skutecznie rzucić palenie" jest najpopularniejszą i najskuteczniejszą pozycją wydawniczą w tej dziedzinie.

Zobacz artykuł: Metoda rzucania palenie Allen Carr

Przetłumaczona na ponad 20 języków, sprzedała się w 8 milionach egzemplarzy i od lat jest bestsellerem w Wielkiej Brytanii, Rosji, Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Irlandii, Austrii i Japonii.

- Nikt z nas nie planował być palaczem do końca życia. Większość z nas chce rzucić, próbuje, i znów zaczyna od nowa. Można rzucić skutecznie palenie metodą Allena Carra – mówi Anna Kabat z Allan Carr Polska.- Jeśli nie zrobisz tego teraz, to kiedy? – pyta przewrotnie. Sama rzuciła palenie 4 lata temu właśnie metoda Allena Carra – wszyscy terapeuci prowadzący szkolenia to byli palacze, dzięki temu mamy empiryczne doświadczenia, a także jesteśmy wiarygodni – dodaje.

Ksiązka, w tym tłumaczeniu, to pierwsza z pozycji wydawniczych naszej firmy w Polsce mówi dalej - polecam tym, którzy nie wierzą, tym którzy próbowali wszystkiego, oraz tym, którzy marzą by im się wreszcie udało. To także świetny prezent z okazji nadchodzących świat i nowego roku, kiedy to każdy z nas ma nowe postanowienia. To idealny czas, na zmianę jakościową swojego życia - namawia Kabat.

Zobacz artykuł: Metoda rzucania palenie Allen Carr

Nakład: 10.000 szt.
Dystrybucja: Empik, salony prasowe i najlepsze księgarnie w Polsce.
Cena egz.: 29,90 złotych.
Wydawnictwo BETTERS.

15 listopada br, w Światowy Dzień Rzucania Palenia Allen Carr Polska zaprasza na swoje stoisko na Pl.Konstytucji.

Komentarze do: Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz