Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wstrząśnienie mózgu, prosze pomóżcie...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alicja_wroc



Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 11:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, jak kazdy z forum mam podobny problem...w niedziele tj z 18 na 19 imprezowałam ze znajomymi...skutkiem tego był upadek do tyłu z murka wysokości 1,55 metra...nie pamietam nic gdyz byłam pod wpływem alkoholu...z opowiadań wiem ze spadłam do tyłu a przy samym upadku obrócilam głowe i uderzyłam nia w beton...rozwaliłam całe czoło z lewej strony, guza miałam jak balon...pamietam nasteony poranek, wstałam bez kaca bez niczego czułam sie w miare dobrze do czasu az nie wyszłam z domu...mialam nudnosci, zawroty głowy, nie wiedziałam co ze soba zrobic tak starsznie sie czułam...pojechalam na przesiwtlenie potem do szpitala na obserwacje na trzy dni...okazało sie że mam wstrząśnienie mózgu, guza i rane<zreszta tego guzka mam do tej pory, malutki juz ale nadal jest> i złamana podstawe czaszki a dokładniej złamanie wyrostka sutkowatego...tak wykazałą tomografia....co najdziwniejsze po prawej stronie z tyłu głowy a upadek był do tyłu a uderzenie z przodu po lewej stronie...głowa praktycznie mnie nie bolała, miałam skurcze , ciśnienia i takie dziwne kłucia i praktycznie miałam wstrzas mózgu bez bólu głowy....od 18 stego mineło troszke czasu, raz tylko bolała mnie mocno głowa ale wziełam prochy jakie przepisali mi w szpitalu i pomału przeszłó...wczoraj odważyłam sie wyjśc pierwszy raz na piwo po tym wszytskim, znudziło mi sie juz siedzenie w domu, a dziś mam małego kaca i do tego wrócił ten strszny i dziwny ból i te kłucia...to napewno nie od kaca i napiszcie prosze ile czasu nie powinno sie pic alkoholu po takim incydencie i jakie ogólnie sa skutki wstrzaśnienia mózgu i zlamania wyrostka sutkowatego??? słyszałam ze po wstrzaśnienu może czasem dojśc do padaczki i jakos może odbić się to w przyszłóści...
Pozdrawiam i zycze zdrówka!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agak



Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 1:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja mama potknęła się i upadła,rozcięła głowę i czoło,miała zawroty głowy i wymioty.Domyślam się że miała wstrząśnienie mózgu .Na drugi dzień całe prawe oko zrobiło się fioletowe.Do lekarza nie poszła bo mówi że nic jej nie jest,ale ja w to nie wierzę.Ja jej zaprowadzić nie mogę bo ona jest za granicą i nikogo nie słucha.Jak jej mogę pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 7:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agak
We własnym zakresie nic nie zrobisz na odległość.Każdy taki uraz jest wskazaniem do wizyty u lekarza.A objawy opisane wskazują,że koniecznie.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agak



Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

.Śliczne dzięki,ale niektórych osób nie da się przekonać do wizyty u lekarza.Mam tylko nadzieję że będzie dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agak
ale my tu nic nie zrobimy. tak jak napisał carboczar objawy wskazują na wstrząśnienie mózgu- każde takie podejrzenie musi być skonsultowane z lekarzem.
niestety ani Ty ani my nie zrobimy tego za Twoją mamę. wiem, że łatwo pisać ale ona jest dorosła i odpowiedzialna za siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group