Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wstrząśnienie mózgu, prosze pomóżcie...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Mar 08, 2006 12:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to tylko pogratulować pani dr fachowej i solidnej wiedzy. Ciesz sie, bo trafiłaś do wróżki, która bez prześwietlenia potrafi stwierdzić diagnozę (i po co ja się naświetlałam?!!!oj Ci moi lekarze, nie dbali o mnie, aż 2 RTG szyi i tomografia!!!), ale mnie naświetlili!!!
Fajnie, teraz są takie techniki, że można z badania głowy określić stan szyi:))))No, jak technika nam idzie do przodu...
A może pani dr martwiła się o swój tyłeczek i żałowała na RTG?
Trudno, idź do ortopedy, może on Ci pomoże....
Oj lepiej nie chorować, bo się człowiek tymi wizytami wykończy.
Pozdrawiam i życzę cierpliwości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Mar 09, 2006 6:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Wczoraj w nocy pojechalem po brata do baru. Niespodziewanie musialem mu pomoc wyjsc z opresji. Dostałem w twarz, po czym przewrocilem sie na ziemie. Jakis Wielki typ sprzedał mi porządnego kopa z bardzo twardego buta w skroń. Na kilka sekund straciłem przytomność po czym oberwałem w tył głowy. Miejsca uderzenia są bardzo spuchnięte. Zle sie czuje, bóle głowy i mdłości. Poza tym wszystko ok. Zasanawiam sie czy powinienem wybrac sie do lekarza... Bo skąd wiadomo czy wstrząśnienie jest poważne. Pierwszy raz w zyciu zostalem pobity. Prosze o rade. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Mar 09, 2006 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, jeżeli jeszcze nie widział tego lekarz to powinien jak najszybciej.

Lepiej na zimne dmuchać i dowiedzieć sie ze wszysko jest wporzadku niż nie sprawdzić tego.

Czasem jest tak że osoby po pobiciach czy tez wypadkach zachowuja sie całkiem normalnie ale gdy szok i emocje miną mogą zacząć sie kłopoty, nagłe bóle, zawroty glowy, rozmawyanie sie obrazu.

Nie pisze tego aby Cie wystraszyć, ale dla wiedzy - gdybyś kiedyś miała styczność z takimi osobai badz nie daj boże sama znalazła sie znowu w podobnej sytacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alutka16



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: bydgoszcz
PostWysłany: Sob Mar 11, 2006 6:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki. a ja tak lubilam te pania doktor,a ona taka....;(...Wink no nic, pojade do tego ortopedy, tylko ze chwilowo na nic czasu nie mam:( tyle mam nauki, kilka konkursow na karku a ja sie przez te glowe uczyc nie moge, ale casu tez tracic na lekarzy nie moge. po wielkanocy zaczne jezdzic po lekarzach- to juz bedzie po konkursach i slubie siostry:))chociaz lepiej by bylo zeby mnie nie bolala chciazby ze wzgledu na te nauke. a Tobie panie kolego;)ktory oberwales, jezeli jeszcze nie pojechales do lekarza, radze to zrobic, czym predzej, bo jak sie od razu pojedzie to i do szpitala skieruja i wszystkie badania wykonaja od razu, a nie, tak jak ja-po czasie, bo w domu sie leczylama, a wstrzasnienie mozgu mialam, a jak czytales wszystkie posty to wiesz jakie mam teraz problemiki wiec wiesz. pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Oluśka
Gość









PostWysłany: Sro Mar 15, 2006 6:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj miałam tomografię.Generalnie nie ma nic poważnego, tylko nie wiem czym moze być "intensywne, niejednorodne zwapnienie w szyszynce"......w piatek ide jeszcze do neurologa skonsultować wyniki tomografii.A głowa nadal boli..
Powrót do góry
jagoda-43
Gość









PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 11:40 am    Temat postu: uraz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie!!! problem mój jest podobny do waszego.upadłam miesiąc temu na kręgosłup straciłam przytomność.miałam nudności.zabrała mnie pogotowie.pozrobieniu rtg lekarz kazał mężowi zabrać mnie do domu,STWIRERDZIŁ ŻE KRĘGOSŁUP NIE JEST PĘKNIĘTY..Lecz rodzina POSTAWIŁA SIĘ zostając wszpitalu tydzień niechodziłam bo nóg nie mogłam podnieść do góry.A2tygodnie musiałam mieć w szpitalu pomoc bo sama nie mogłam dojs do łazienki. Ponieważ przez lekarza po pęknięciu nogi <którą miałam 2lata temu w gipsie>doszło do zatorości płuc.i przy tym incydeńcie zanim trafiłam do szpitala w domu też miałam niedowład lewej strony,ale byłam sama i straciłam przytomność tylko nie wiem na jaki czas.po tych zatorach została mi duszność iszum ,pulsowanie w głowie.Które najczęściej są jak idę po schodach i przy wysiłku.Teraz po upadku mam ciągle zawirowania i częste szumy w uszach doszło ciśnienie w oczach,pogorszenie pola widzenia oczywiście okulary. cały czas jestem pod opieką neurologa który jest okej!ale wszystkie wizyty sama załatwiam które by mi mogły pomóc<okulista;laryngolog>mam miec zrobione badanie słuchu.będę domagac się tomografi głowy którą ja wiem że powinni zrobić 2lata temu.
Powrót do góry
alutka16



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: bydgoszcz
PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 4:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po przeanalizowaniu slow wszystkich tych ktorzy napisali cos w tym temacie nasowa mi sie jesden wniosek-mamy do za przepraszeniem dupy sluzbe zdrowia. nie wiem, oni chyba mysla ze my symulujemy!!!!! a mnie sie nic nie polepszylo i chyba trafi mi sie przyzwyczajac do tego bolu bo mam wrazenie ze w naszej ukochanej Polsce to ja sie nie wylecze, nawet jak sie prywatnie chodzi to nic nie zmienia. szkoda slow na to wszystko. pozdrawiam!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Kwi 03, 2006 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej ALutka;)
Nadal głowa boli? Nawet nie przeszło troszkę?
Myślę, że służba zdrowia tu nie pomoże, zwłaszcza zagraniczna. W Anglii wcale nie leczą lepiej. Jeśli samo nie przejdzie z czasem, to nic nie pomoże;(
Ja na szczęście czuję się coraz lepiej i analizując cały przebieg choroby, najbarzdiej pomógł mi ...CZAS. No rehabilitacja też, bo codziennie muszę cwiczyć nadal.
Życzę powodzenia;)
Ps: robiłaś RTG kręgów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alutka16



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: bydgoszcz
PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

RTG kregow? nieee:( jeszcze nie Sad tak jakos nie mam za bardzo czasu. a glowa... boli, stale rownie mocno, moze rzeczywiscie potrzeba czasu, ale ja nie jestem przeciez na emeryturze! nie siedze w bujanym fotelu i nie robie skarpetek na zime-ja jestem w takim wieku, ze prowadze dosc aktywny tryb zycia, a wlasnie bol jest najbardziej dokuczliwy wtedy,kiedy ja sie ruszam, kiedy cwicze, trenuje, nawet wtedy gdy jade szczegolnie autobusem, coraz czesciej mam zawroty glowy i do tego niedobrze mi, ale chyba musze z tym zyc...;( pozdrawiam dzieki za wsio:) bede sie jeszcze odzywac;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwaa
Gość









PostWysłany: Sro Kwi 05, 2006 11:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No, ja powiem szczerze, że nie biegam i nie podskakuje. Już się nauczylam tak żyć. Jeżdżę na rowerze i już jest ok, chociaż w wakacje jeszzce jak chciałam troszkę jeździć, to miałam zawroty.
Nie siedż w fotelu, ale też uważaj na siebie. Pozdrawiam, życzę zdrowia;)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group