Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wstrząśnienie mózgu, prosze pomóżcie...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 11:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja już nie biegam 3 lata, także nie martwcie się. A zimne poty były nawet 2 lata po uderzeniu. I też nie było siniaka. Głowa to głowa, jak ją obijemy to już do końca nie jest taka, jak byłaSad((((((((((((((A uraz typu, że uważam na łokcie w autobusie i patrze zawsze w górę, czy aby coś nie spadnie został do dziś, także nie ma się czym martwić. A zawroty też są fajne, po prostu powikłanie po urazie głowy, to piekło na Ziemi. Wolałabym miećpołamane 2 ręce i 2 nogi, wierzcie.
Powodzenia
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iska901027@buziaczek.pl



Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 8:08 pm    Temat postu: Pomozcie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc jestem Justyna od jakiegos czasu a przynajmniej od roku mam straszne bole glowy nie wiem czym sa spowodowane chodzilam po wielu lekarzach ale zaden nic nie wykryl a ja mam juz dosc ciagle te bole w nocy czesto nie moge spac lub nie moge sie skoncentrowac mysleli ze to przez moja skrzywiona przegrode w nosie sa te klopoty mialam operacje ale to nic nie dalo a bole dalej sa nie wiem co mam zrobic by miec przeswietlenie glowy chce by to w koncu minelo prosze pomozcie mi chociaz moja mama mowi ze moze nic mi nie jest i za bardzo to przezywam ale ja wiem co czuje i ten bol ale ja mysle ze to jest spowodowane moim uderzeniem kiedys po ktorym stracilam przytomnosc a potem wymiotowalam mysle ze to byl wstrzas mozgu ale nie jestem pewna to bylo chyba piec lat temu i nie bylam z tym u lekarza albo dostalam z cegly w glowe jak pomagalam na budowie pomozcie doradzcie mi prosze o szybki kontakt i odpowiedz na moje konto a to moj adres iska901027@buziaczek.pl prosze o jakies rade i szybki kontakt...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 12:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
trochę to chaotycznie napisane jest. W którym miejscu boli Cię ta głowa, kiedy ból się nasila, jaki ma on charakter?
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iska901027@buziaczek.pl



Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 5:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje ze ktos zainteresowal sie ta sprawa Very Happy a wiec bole wystepuja przy skroniach i na samej gorze glowy nie wiem kiedy powstaja bole ale wiem ze mam je prawie na okraglo Crying or Very sad a do tego od paru dni kreci mi sie w glowie lekko i boje sie jak ide spac bo jak zamykam oczy to tak sie kreci ze czuje sie jak w jakims wirze to strasznie jest nie mile az nie moge spac...;/ co mi mozecie poradzic? do jakich lekarzy mam sie zglosic?? co mam robic bo ja nie wiem? ale tez nie wiem jak mam mame namowic bo dla niej to nie jest wielka sprawa:( czekam na odp... z gory Dziekuje i pozdrawiam


------edited by emilka-----
nie ma potrzeby pisać dwóch identycznych postów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc,
więc najpierw do lekarza ogólnego, on da skierowanie do neurologa. Albo do neurologa prywatnie. A w jakich porach dnia najbardziej odczuwasz bóle? Kiedy zawroty się nasilają, czy jak leżysz i sie przekręcasz na bok, to wtedy się nasilają? Czy chce Ci się wymiotować? Czy zawroty występują w czasie dnia, kiedy chodzisz? A czy boli Cię kręgosłup, jakieś problemy z nim?
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iska901027@buziaczek.pl



Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 5:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za odpowiedz Very Happy
tak wiec nie ma okreslonej pory dnia kiedy mnie boli glowa, najczesciej caly dzien, ale najbardziej to od rana do poznego popoludnia, bole nasilaja sie jak schylam sie lub skacze, biegam lub wykonuje silne i szybkie ruchy, nie mam wymiotow, zawroty glowy mam najczesciej w tym czasie co mnie boli glowa, a kregoslup mnie nie boli i nie mam z nim problemow. mam jedno pytanie jak u mnie nic nie wykryje neurolog to co mam robic dalej?? a jak mam mame przekonac bym szla do lekarza??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 6:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeczytałam jeszcze raz Twoją pierwszą wypowiedź. Kiedy dostałaś z cegły na budowie?
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iska901027@buziaczek.pl



Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 7:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokladnie nie pamietam kiedy, ale mysle ze na tych samych wakacjach co sie uderzylam o sciene lub rok wczesniej lub pozniej, ale wiem ze te dwa zdarzenia mialy miejsce w czasie bardzo blisko siebie, a ja nie chodzilam do lekarza z tymi przypadkami...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 11:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dobrze, ale kiedy miałaś ostatnie takie poważne uderzenie? ile lat temu?
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iska901027@buziaczek.pl



Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 12:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak kolo 4 lub 5 lat temu... to jednak troche czasu minelo... wiec co teraz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group