Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z oczami ( ból, dyskomfort itp. )- zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szymi



Dołączył: 29 Mar 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 4:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem może Question nie mam zadnych innych objaw poza oslabieniem,ale mysle ze to spowodowane przeziebieniem,i nieapetytem ..nic nie jem Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 5:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to raczej nie stawiałabym na żadne zapalenia gałek ocznych,rogówek itp. może to te zatoki... napisz, jak wrócisz od lekarza Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
SzymcioPL



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 1:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miejmy nadzieje Razz w pn napisze co mi tam nagadał doktorek....trzymaj kciuki zeby to tylko zatoki Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
darek1712



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Trbow
PostWysłany: Pią Kwi 18, 2008 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ja mam podobny problem od kilku dni mam plamke na lewym oku jest to pofragmentowana czarna plamka ktora plynie w tym kierunku w ktorym patrze , czy to jest grozne i co to jest dodam ze mam juz 48 lat .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 18, 2008 7:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm z tego co wiem to poczatki zacmy... Neutral. radze wybrac sie do okulisty.
byc moze sie myle Smile

Emilka juz znam odp. na to pytanie. niestety to moga byc poczatki zacmy..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madz



Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 12:22 pm    Temat postu: problem z okiem PILNE Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

otóż ciągle męcze się z zapaleniem spojówek..
a dzisiaj z pod górnej powieki ściągnęłam jakby jakąś błonkę Shocked
co to moze być ? czy cos może mi sie stać bez tego ?
teraz mi się tak dziwnie przesuwa powieka po oku.. tak skokami.. i nie jest taka śliska jak wcześniej.
pilne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 12:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w oku są takie błonki, ale ich się nie zrywa czy coś.... Moim zdaniem najlepiej zrobisz jak udasz się do okulisty
ps. sama czasami, gdy wpadnie mi coś do oka wyjmując widzę jak błonka się przesuwa np do góry.... jednak mi nic nie przeszkadza, więc jej nie ruszam Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madz



Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale ona właśnie już była taka troche pozwijana i porozrywana i mi oko podrażniało. to zerwałam Crying or Very sad
to ta błonka z pod powieki górnej. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dalien



Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 26, 2008 9:35 pm    Temat postu: Klej kropelka w oku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Miałem dziś przykry przypadek że klej kropelka dostał mi się do oka. Szybko rozszerzyłem powieki aby mi ich nie skleiło i przemyłem ciepłą wodą, dalej pobiegłem do ośrodka gdzie przepłukali mi to roztworem soli i dali skierowanie do okulisty. Niestety lekarz nic nie stwierdził ot zwykłe podrażnienie i zapisał krople. Jednak czuję że mam coś pod powieką (lekarz stwierdził że nic tam nie ma pomimo moich protestów - badał mnie na jakiejś maszynie).

Minęło parę godzin zakraplam oko jednak przy mruganiu ewidentnie czuję że coś tam mam. Czy może to być podrażnienie gdy ewidentnie czuję opór przy spuszczaniu powieki? Do tego oko mi spuchło powieka się powiększyła i łzawi. Boję się że toksyczny klej może mi uszkodzić oko.

Z góry dziękuję za opinie, pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Wrz 26, 2008 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prawdopodobnie czujesz to podrażnienie . często tak jest, że jak coś wpadnie do oka to nawet jak się to coś wyciągnie to oko potem przez jakiś czas boli. tak jakbyś je zarysował .
stosuj się do zaleceń lekarza . jednak jeśli objawy nie przejdą do poniedziałku zgłoś się ponownie do okulisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 4 z 14

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group