Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z oczami ( ból, dyskomfort itp. )- zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 21, 2017 6:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szybko działa ten lutezan? chyba kupię go mojej mamie, bo ona ostatnio mocno narzeka na oczy, mówi że nie może rozwiązywać krzyżówek bo zaraz jest oczy się męczą, łzawią, próbowałam ją nakłonić do zmiany diety, bo nie je za zdrowo ale to trudny przypadek a ja też nie mam jak jej pilnowac zeby jadła zdrowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paulkrz



Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też biorę lutezan od dwóch tygodni i czuję poprawę. Luteiny organizm sam nie wytwarza, ale dobrze jest też oprócz tabletkowego wspomagania zmienić trochę dietę i jeść rzeczy z cynkiem: czosnek, orzechy, owoce morza. Teraz niestety przy upałach jest dość nieciekawie, bo całą wodę się wypoci, a powinno się dużo pić, żeby nawilżać oko, ale przynajmniej nie narzekam na oczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MarioRoots



Dołączył: 14 Lis 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdynia
PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 6:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Również od około miesiąca stosuję Lutezan i w okolicy drugiego tygodnia czułem pierwsze efekty.
Nigdy nie miałem problemu z oczami, niestety zmiana pracy sprawiła, że spędzam po 12h dziennie przed ekranem i ewidentnie odczuwałem tego negatywne skutki.
Pozdrawiam. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strona 14 z 14

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group