Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z oczami ( ból, dyskomfort itp. )- zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mroczki są przez niektórych zaliczane do zawrotów głowy.
Powrót do góry
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 9:53 am    Temat postu: czerwone oko Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mojej babci ostatnio wykryto za duze cisnienie i cukier zaczla sie leczyc lekarz mowi ze powoli wszysko wraca do normy jeszcze do tego bardzo nogi jej spuchly a ostatnio na tym bialym na oku jest bardzo duzo takich czerwonych zylecz co to moze byc czy te zylki na oku sa nie bezpieczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 11:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ma duże ciśnienie w oku to powinna się dokładnie leczyć, bo to dla zdrowia może być bardzo niebezpieczne. Żyłki zapewno pojawiają się z powodu wyskoiego ciśnienia w oku i zmian z nim związanych. Powinna być pod stałą kontrolą okulisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

te zylki to male wylewy powstale na skutek pekniecia zylek

wszystko za sprawa cisnienia-a to nalezy leczyc niezwlocznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pomocnik



Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak, ale zawrotów głowy nie mam.

Byłem kilka dni temu u drugiego okulisty, innego, zrobił kika badań (patrzyłem na jakiś obrazeczek i on ustawiał ostrość, zakropił oczy na rozszerzenie źrenic) i powiedział, że nic nie widzi i że muszę się do tego przyzwyczaić. Nie wiem co teraz robić, czy jest na to jakiś sposób??

Pozdrawiam i czekam na pomoc Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
milutka20



Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 1:35 pm    Temat postu: problemy z oczami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam!!
mam problem z moimi oczami.otoz juz w zeszlym roku pobolewaly mnie oczy ale tak dziwnie bo nie szczypaly ani nie piekly i normalnie widze ale dziwnie ciagna mnie jakby za oczami z tylu.....bylam u lekarza ale przepisala mi jakies krople ktore moglam uzywac bez ograniczenia wiec sobie je odpuscilam bo co to za lekarstwo jak nie ma ograniczen....woda chyba.....moze byly poprostu do ozezwiania oczu bo lekarka powiedziala ze jest wszystko ok z moimi oczami wiec uzywalam czasem zamast tego visine ale to nic nie dawalo bo ja nie mam zmeczonych oczu.nie siedze przy kompie czesto i nie ogladam tv bez przerwy dlatego nie wiem co to moze byc.znajomi mowia cos o zlym cisnieniu w oczach albo cos z nerwem wzrokowym..........niestety lekarka nic nie widziala i raczej nie da mnie na badania(ona jest taka wredna....).....

czesto musze zaciskac oczy,wyglada to na jakby taki tik ale to nie jest tik bo dzieki temu czuje ulge przez chwile.........Moze jakis doswiadczony lekarz powie mi co to moze byc???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 12:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem powinnas poradzic sie innego lekarza... byc moze to cos powaznego, a szczegolowe badania to wykaza...dlatego powinnas isc do innego learza i powiedziec co sie dziej. i to jak najszybciej... pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wredna niewredna, myśę, że powinnaśiść do innego lekarza. Zmierzyćciśnienie w oku potrafi każdy okulista, nie potrzeba do tego wysyłania na badania.
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
evelunka



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 9:48 am    Temat postu: Oko-problem... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Moja mama od 4 miesięcy leczy zaczerwienione oko. Oko jest bardzo przekrwione, kłuje ,puchnie.Zaczęło się od czerwonej krosty pod dolnymi rzęsami. Z niej po czasie zaczęła wychodzić ropa.Okulista wyciskał wydzielinę i co raz to zapisywał nowe krople. Mama chodzi do kontroli praktycznie co dwa dni,bo z dnia na dzień jest gorzej. Po mieisącu leczenia zaczerwienienie niby ustało i krosta pod rzęsami zbladła,zmalała.Myśleliśmy ,że już jest w porządku.Okulista wtedy kazał przemywać oko wodą destylowaną.Po tygodniu znów ból powrocił.Mama słabo widzi teraz na owe oko,wciąż ją boli,jest czerwone,a dzisiaj spuchnięte i zaropiałe. Poszła do okulisty,po raz kolejny...Ciągnie się to już 4 miesiące. Nie stać nas na wymaz z oka ani inne odpłatne badania,a okulista nie kwapi się by począć jakieś należne kroki. Nie wiem co mamy robić i co z tym okiem...Będę wdzięczna za wskazówki.Dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 4:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym radzila konsultacje z innym okulistom...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
Strona 2 z 14

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group