Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prawdopodobienstwo zajscia w ciaze

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RAJ



Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 10:50 pm    Temat postu: Ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli te bóle to poprostu na okres . bo ja innych objawów nie mam czuje się dobrze

Dodano po 2 minutach:

ja przed zajsciem w ciaze tez tak miałam.


co miałaś ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 12, 2011 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no zanim nie zaszłam w ciaze to zawsze przed @ bolało mnie w jajnikach Smile ale kazdy organizm jest inny wiec sama rozumiesz.
nie panikuj na zapas Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RAJ



Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 12, 2011 5:38 pm    Temat postu: Ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no mnie przed każdym okresem tak jajniki bolą . no dzięki TOBIE już się nie martwie tak . bo wiem , że się nie spuścił .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 12, 2011 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiec tym bardziej sie nie stresuj Smile
w ciaze bez wytrysku sie nie zachodzi Smile Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RAJ



Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 12, 2011 10:29 pm    Temat postu: Ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak wiem wytrysku nie było ale były dni płodne może ten płyn . Mam zawroty głowy jakieś martwi mnie to ale może przez pogode
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

napewno przez pogode.
objawy tak szybko sie nie pojawiaja.
spokojnie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RAJ



Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 10:48 pm    Temat postu: Ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no teraz to jestem Pewna dostałam okres Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 10:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no widzisz Smile
a nie mowiłam Smile ? Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kims



Dołączył: 18 Gru 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 4:53 pm    Temat postu: Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przez śluz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, mam pewien problem, otóż:
Dzisiaj rano kochałem się z dziewczyną, która 3 dni temu skończyła krwawić. Przed pierwszym wejściem założyłem gumkę i skończyło się to wytryskiem. Później po 1 h. wszedłem znowu, ale już bez gumki, czułem że może ,,sie skończyć źle" tak więc ,,skończyłem" po raz drugi na chusteczce. Po 10 minutach wszedłem ponownie na 15 min. , lecz skończyło się bez kolejnego wytrysku.
Moje pytanie brzmi: Jaka jest szansa zajścia w ciążę, w ten sposób, gdyż wiem, że w śluzie znajdują się plemniki, które mogą przeżyć do czasu owulacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Gru 19, 2011 4:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kims, w waszym przypadku ciąża jest możliwa, gdyż jeśli dziewczyna była 3 dni po okresie i jej cykle wahają się od 28-29 dni to mogła (ale nie musiała) zacząć się owulacja .. i w tym przypadku nie ma znaczenia czy skończyłeś w gumce po za nią, bo mówisz, że potem wszedłeś w nią bez gumki, a jeśli nie oddałeś moczu i nie umyłeś się to plemniki mogły zostać w cewce moczowej i przy następnym zbliżeniu po tym w zabezpieczeniu mogłoby dojść do dostania się plemników do pochwy o ile miała już początki dni płodnych .. plemniki w śluzie płodnym mogą przetrwać od 3-5 dni.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 17 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group