Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prawdopodobienstwo zajscia w ciaze

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lut 09, 2013 9:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zalezy jak długie ma cykle?
moze tak sie zdarzyc ze ost dzien płodny to jeszcze owulacja i szanse na ciaze sa.
jednak najwazniejsze to dlugosc cykli i ich regularnosc.. w ktorym dniu cyklu to miało miejsce?

nie wiesz co to tabletka "PO" ?
własnie ma na celu unikniecie ciazy w trakcie awarii z gumka.
działa do 72h od momentu "wpadki" ale jest na recepte i kosztuje ok 100zł.jednak koszt tabsa w porownaniu do wychowania dziecka to pryszcz.

podsumowujac: jesli nasienie dostało sie do pochwy to sluz jest jedyna "pozywka" dla plemnikow. bez niego zgina.
na zdrowy rozum ost dzien płodny to dawno po owulacji wiec nie powinno byc z tego ciazy ale nie wiem jak dlugie ma cykle.. musisz troche sprecyzowac niektore dane.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamil_majka636



Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 11:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nadal okresu brak, to już 6 dzień opóźnienia i zaczynam się coraz bardziej martwić. Czy może mi ktoś odpowiedzieć czy robiąc jej dobrze w płodne kiedy leżałem obok niej i ona jednocześnie robiła mi i doszedłem wcześniej to plemniki mogły się jakoś dostać do pochwy? Ja nie dotykałem spermy, więc rękę miałem czystą, wydaje mi się też że jak nawet coś wypłynęło z majtek to nie ma szansy aby dopłynęło do niej. Nie wiem już co mam o tym myśleć, niby bardzo uważałem i na pewno nie miałem spermy po wytrysku na ręku, jedynie dziewczyna ale to ja jej robiłem, ona raczej się tam nawet nie dotknęła. Ten spóźniający się okres strasznie mnie martwi bo nigdy tak nie miała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 8:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak moze byc w ciazy skoro nie doszedłes w srodku?
lezac obok chcesz zeby nasienie powedrowało do pochwy???
przeciez to smieszne i nielogiczne.

skoro spoznia sie 6dni to zrobcie test ciazowy. wynik bedzie juz wiarygodny.
jesli ona tez tak panikuje to @ spoznia sie przez stres.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamil_majka636



Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie doszedłem w środku ale było to na pograniczu wyjścia, więc nie wiem czy nie zaczęło cokolwiek wyciekać przed wyjściem, ale sprawdzałem prezerwatywę i nie było żadnej dziury. Też ją to zastanawia ale nie tak bardzo jak mnie. Wątpię żeby to było przez stres, a już tydzień opóźnienia jest :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to zrobcie test.
ja wrozka nie jestem.
im dluzej zwlekacie tym gorzej.
zakładajac scenariusz mniej optymistyczny nalezałoby zaczac dbac o ciaze, brac odp witaminy itp.

oj nawet nie wiesz jak stres moze opoznic ,,,

zatestujcie i bedzie wiadomo na czym stoicie.


skoro gumka nie pekła to ja nie wiem jak moze byc wciazy Neutral Neutral
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamil_majka636



Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj przyszedł okres, więc już jestem spokojny Smile Teraz tylko pytanie jak obliczyć dni płodne w tym miesiącu? Zawsze cykle były ok.28 dni a w tym miesiącu 35 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 12:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie oblicza sie dni płodnych przy nieregularnych cyklach. Zawsze bedzie wychodziło inaczej. Metoda na dni płodne i niepłodne to nie jest metoda antykoncepcyjna w takim przypadku.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamil_majka636



Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 5:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cykle są regularne, bo zawsze były co 27, 28 dni, tylko w tym miesiącu strasznie się przeciągło do 35 dni, nie wiem co mogło byc tego powodem, może stres, bo tylko takie widzę rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 6:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie sa regularne jeśli wystąpiło wydłużenie lub skrócenie. Owszem nawet w normalnie działającym organizmie cykle moga mieć "wahnięcia" ale wówczas bazowanie na dniach płodnych i niepłodnych jest obarczone wielkim ryzykiem
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciekawe jak dlugi bedzie ten cykl.
najlepiej to obserwowac sluz ,monitorowac cykl i uwazac ... Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Następny
Strona 22 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group