Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prawdopodobienstwo zajscia w ciaze

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepewna20



Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 10:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej mam pewien dylemat.. 3 dnia w poludnie wyższej temperatury kochałam sie z chłopakiem.. stosunek byl zabezpieczony.. lecz poprzedniego wieczora tez sie kochalismy. pytanie czy jesli oddal mocz ale nie wzial prysznica to czy przez ta noc i przedpołudnie te plemniki zoprzedniego stosunku mogly jeszcze cos zdzialac?? to byl3 dzuien wyzszej i wydawalo sie ze juz po owulacji ale teraz spoznia mi sie okres.. nie wiem czy mam sie czym martwic..? prosze pomozcie bo zwariuje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie nasienie po tak dlugim czasie powinno zaschnac i ze tak powiem nie nadawac sie do zapłodnienia...
to ze oddał mocz to połowa sukcesu.
szkoda ze sie nie umył. wtedy zmyłby nasienie z czesci zewnetrznej.
test wykonuje sie najwczesniej w dniu okresu, wiec wydaje mi sie ze nie masz powodu do obaw bo gdybys była w ciazy to juz by pokazał.
tak było w moim przypadku.
nie chce pocieszac na zapas poprostu mowie jak mysle.
moge sie mylic.
nast razem radze dokładnie sie wyszorowac..tzn partnera Smile
nigdy nie wiadomo gdzie zaplacze sie biedny plemniczek.
badz dobrej mysli.
a jaka dzis masz temp?
powinna lada dzien spasc i dostaniesz @.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania___21



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

37.2 narazie nie spada a tyka mam zawsze po owulacji wiec nie jest wyzsza niz zwykle.. nie mam zadnych bolow piersi itd ale ciagna mnie jajniki;/ od czasu pierwszego d odrugiego stosunku minelo dobrych kilkanascie godzin ponad 12.., poza tym to byl juz 3 dzien wyzszej.. bylam pewna ze po owulacji bo zawsze mam 12 dnia wyzszej tem okres i chyba sie pomylilam.. ale ym razem nie dostalam...teraz sluz mam ciagnacy jak jajko kurze zawsze mam tak przed okresem a TY u siebi zauwazylaz zmiany przed tym jak sie okazalo ze jestes w ciąży?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ania miałam duzo sluzu,ale nie zwracałam uwagi czy to płodny czy nie. pamietam ze było go bardzo duzo Smile
tak ogolnie to nie czulam ze jestem w ciazy. mialam wiekszosc objawow okresowych.
bole podbrzusza z ta roznica ze pojawiały sie na pare seq i co pare dni a nie tak jak wczesniej, na tydzien przed.
piersi? własnie nie. jak zawsze bolały to wtedy przestały, hmm co jeszcze..
temp w dniu okresu nie spadła, dzien pozniej tez nie wiec zrobilam test i nie spodziewałam sie ze sie uda.. a jednak.
dopiero potem doszły inne ciazowe objawy :].

mozesz za 2dni ponowic tescior.
a wiesz w ktorym dc był skok?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania___21



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnie tez zawsze bolaly a teraz nie.... co do bolu to pojawil sie 2 dni temu. wczesniej nic... temeratura wzrosla :
20dc -36.8
21dc-36.9
22dc-36.9
23dc-37.00 i to bylo wlasnie wtedy w poludnie
i co wiecej zawsze skok mam 17 a tym razem 16 i 17dnia mialam 36.9 a potem spadla na dwaq dni i skoczyla tym razem do konca i nadal sie utrzymuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hitsu_91



Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 132

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli po wytrysku nasienie zostaje w cewce moczowej chłopaka to jak długo plemniki są w stanie tam przeżyć i być zdolne do zapłodnienia?Kilka minut, godzin, dni.... ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hitsu jesli odda mocz to czesc nasienia napewno wypłynie, ale czy całe to nie wiadomo.
dlatego wazne jest i umycie i oddanie moczu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania___21



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a teraz sluz mi zanikl wogole.... okresu nadal nie ma.... ale uwierz ze tego dnia cyklu i to jeszcze z tylu godzin to musialy by byc na prawde jakies superspermiaki... do tej pory nie moge uwierzyc w to...jutro zrobie test ale pewnie pokaze 2 krechy czuje to...wiem ze to glupota mierzyc tem wieczorem ale moja desperacja siegla granic... ale mimo goracej kapieli i cwiczen tem jest 37 a to mniej niz rano.... myslisz ze moze to cos znaczyc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hitsu_91



Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 132

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mocz został oddany, powiedzmy, ze "na szczescie"....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cannaryn



Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 19, 2012 7:21 pm    Temat postu: Petting? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Nie wiedziałem dokładnie, w którym z tematów zadać pytanie więc postanowiłem stworzyć nowy.

Jeżeli dziewczyna ma nieregularny cykl, np - 60 dni, potem 30, potem 45 to jak obliczyć do tego okresu dni płodne i dni bezpłodne?

Chodzi o to czy nie ma żadnego zagrożenia jeżeli będziemy nadzy i podczas pieszczot dotknę penisem jej warg czy coś, oczywiście bez stosunku i wytrysku, bo prostu podotykać, przejechać nim po nich, ew. powchodzic delikatnie na centymetr, góra dwa? Czy preejakulat nie sprawi problemów? Jeżeli chciałbym wejść głębiej i przebić jej błonę to mogę to zrobić bez prezerwatywy? Nie zamierzam kończyć w niej, jeżeli już ten stosunek ma być.

Pozdrawiam.

P.S. Czy taka forma zabaw z dziewczyną po owulacji będzie bezpieczna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 18 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group