Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prawdopodobienstwo zajscia w ciaze

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Terneuzen



Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli nie powinnismy sie martwic a tym bardziej nie brac tabletki po?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
amantka



Dołączył: 25 Kwi 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 10:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tabletki po nie powinny byc brane za często, bo to duża dawka hormonów
w tym przypadku faktycznie chyba ciąża nie jest możliwa.
Ja jak mam wątpliwości to korzystam z pytań do ginekologa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Asdjasiek



Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 26, 2013 1:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Asdjasiek dnia Sob Cze 08, 2013 3:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Maj 26, 2013 7:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Asdjasiek a czemu miałoby cos wycieknac?
gumka była zle załozona czy za luźna??
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wulek



Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 21, 2013 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam i bardzo proszę o pomoc.
Wczoraj wieczorem bawiliśmy się z chłopakiem, on doszedł w moją rękę, wytarłam to chusteczką, którą włożyłam do kieszeni. Wracając do domu strasznie zachciało mi się siku, więc zatrzymałam się i po skończeniu odruchowo podtarłam się tą chusteczką, nie myśląc o tym, co robię, dopiero później to do mnie dotarło. To było jakieś pół godziny po wytarciu ręki.

Proszę, powiedzcie mi, czy mogłam zajść w ten sposób w ciążę? Powinnam wybrać się do lekarza po tabletkę? Strasznie się martwię Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lip 21, 2013 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mozesz zajsc w ciaze przez pocieranie chusteczka.. Shocked Shocked
plemniki dawno zaschneły i zgineły
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nika520



Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 23, 2013 11:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy zmiana klimatu może opóźnić okres? byłam na wycieczce w Hiszpanii, 9 dni, było bardzo gorąco. Sama jazda autobusem to 36 godzin w jedną stronę. Akurat w czasie jazdy (jechałam 5.07. i tak przewidywalnie) miałam mieć owulację Smile mam długie cykle, zwykle koło 30-33 dni. okres miałam dostać między 19-21, dzis jest 23 a tu dalej nic. mam wszystkie objawy okresu, opuchnieta jestem cala, bola mnie piersi, i ciagle czuje jakbym juz ten okrs dostala, wiecie pewnie o czym mowie - uczucie, ze leje się ze mnie, jak zawsze przed okresem. jednak mam je od wczoraj i wciaz nic... z chlopakiem bardzo uwazamy, kochamy sie w prezerwatywie, ponadto zawsze przed orgazmem wyciaga penisa, wiec nigdy i tak nie dochodzi we mnie. mysle wiec, ze skoro nie dosc, ze uzywamy gumek, a do tego spermy nigdy we mnie nie bylo, to ciaza nie wchodzi w gre... jednak wiecie jak to jest, jesli okres sie spoznia, to pierwsza mysl - ciaza... denerwuje się strasznie.. wczesniej oczywiscie zdazalo sie, ze rowniez sie spoznial, jednak przez ostatnie 3 miesiace byl dosc regularny (dostawalam miedzy 19-21). z gory dziekuje za odpowiedzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lip 23, 2013 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nika520 napisał:
czy zmiana klimatu może opóźnić okres?

jak najbardziej TAK.
nie masz sie co martwic o ciaze.
nie widze tutaj szans na nią Wink
napewno @ sie pojawi, tyle ze opozniona.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nika520



Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 24, 2013 11:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuje za uspokojenie Smile prezerwatywa nigdy nie pękła, nie zsunęła się, więc tez raczej mysle ze to nie ciaza Smile zwykle piersi zaczynaja mnie bolec kolo 11-14, a teraz zaczely dopiero 17, dwa dni po powrocie, wyglada to jakby caly proces sie opoznil, poniewaz objawy, ktore zwykle dostaje wczesniej tym razem sa pozniej Smile ale najwazniejsze, ze sa Smile
jeszcze raz bardzo dziekuje Smile

Dodano po 2 godzinach 42 minutach:

zastanawiam sie jeszcze nad jedna rzecza. jadac do Hiszpanii przeziębiłam sie przez klimatyzacje, po powrocie jednak stwierdzilam, ze przejdzie. do teraz meczy mnie straszny kaszel i mam wydzieline w plucach ktora bezskutecznie probuje odksztusic. czytalam, ze przeziebienie tez ma wplyw na okres, ale czy mozna to podciagnac pod przeziebienie? nie mam goraczki, nic, tylko ten meczacy kaszel!
jeszcze jedno pytanie. czy gdyby chlopak, gdy juz zdjal prezerwatywe, dotknal reka okolic intymnych (nie wsadzajac palca, tylko dotykajac np łechtaczki) bylaby mozliwosc ciazy jesli nie umylby rak, tylko je wytarł? oczywiscie nie zaraz po jej zdjeciu. mam juz glupie pomysly, ze moze cos takiego sie stalo, chociaz moj chlopak zawsze myje i wyciera rece, no i po zdjeciu gumki raczej dluzszy czas mnie tam nie dotyka... ale schizuje juz, naprawde!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lena33



Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 27, 2013 1:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wczoraj pieściłam się z chłopakiem i on mnie dotykał w okolicach pochwy i łechtaczki. Potem ja doprowadziłam go do wytrysku, ale w tym czasie cały czas miałam na sobie ubranie. On wytrysnął na swój brzuch. Trochę spermy miałam między palcami, które jednak zaraz wytarłam. Potem poprawiałam ubranie, założyłam bluzę i wyszłam na kilka minut na dwór. Wróciłam i poszłam spać. Czy to możliwe, że plemniki nadal były na moim palcu? Czy dotykając ud i włosów łonowych mogłam je tam pozostawić? I czy masturbując się z wkładaniem palca do pochwy następnego dnia, mogłam tam przenieść plemniki? Dodam, że śluz miałam skąpy i nieprzezroczysty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
Strona 24 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group