Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prawdopodobienstwo zajscia w ciaze

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lut 16, 2011 12:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żeby test był wiarygodny musi upłynąć minimum 14-16 dni od stosunku. Nie prościej spytać partnerki jak długie ma cykle?telefon chyba posiadacie...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maluszek000



Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 16, 2011 10:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ... ten dzień w którym się kochalismy był jej ostatnim a miesiączke ma mieć pod koniec tego miesiąca, także to będzie chyba ... do 14 dni przed miesiączką Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lut 16, 2011 10:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jezu...Człowieku zadałyśmy konkretne pytanie z koleżanka Wind:

Jak długie cykle ma Twoja partnerka

To pytanie oznacza, że chcemy wiedzieć ile dni upływa od pierwszego dnia jednej miesiączki do dnia poprzedzającego pierwszy dzień następnej miesiączki włącznie.

A żeby test ciążowy był wiarygodny musi upłynąć minimum 14-16 dni!
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maluszek000



Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 16, 2011 11:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zaraz do mojej kobiety zadzwonię, a proszę powiedzcie mi jeszcze... jeżeli ta sytuacja miałaby miejsce przed wytryskiem, tj. po pierwszym stosunku, bez wytrysku zdjąłem prezerwatywę by dać partnerce odpocząć i później przed nałożeniem drugiej prezerwatywy wszedłem w nią na te 30 sekund połową główki dopiero potem zabrałem prezerwatywę, dokończyłem poza nią, umyłem pod wodą penisa i potem już tylko leżeliśmy sobie wtulając się w siebie? ...

Dodano po 9 minutach:

Ok już mówię... Okres ma co 28 dni i przez 7 dni zazwyczaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lut 16, 2011 11:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powtarzam kolejny raz samo umycie nie wystarczy. zmywasz tylko to co jest na zewnatrz penisa a w srodku ? wiadomo ze nie umyjesz tego miejsca dlatego powinienes oddac mocz i wypłukac plemniki z cewki moczowej.
co do ciazy to nie wiadomo czy ost dzien płodny nie był dniem owulacji bo nie znam dlugosci cyklu Twojej dziewczyny.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maluszek000



Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 16, 2011 11:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jeżeli a sytuacja miała miejsce przed wytryskiem? i przed drugim kochaniem? cykl opisałem wcześniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Lut 16, 2011 4:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maluszek000, jeśli te zabawy miały miejsce przed całym kochaniem i wytrysku nie było to nie ma szans na ciążę .. jeśli było to po wszystkim i zapomniałeś oddac moczu to sytuacja może wyglądac nieciekawie, tym bardziej, jeśli były to dni płodne i duże prawdopodobieństwo istnieje, że była to owulacja .. z resztą koleżanki wyżej wszystko Ci wytłumaczyły dokładnie .
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lut 16, 2011 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

plus ja juz to mu 2x wałkuje. nie powtarzaj sie bo za pare godzin bedzie ktos inny powtarzał to co my ;/;/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 4:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe wind no rozumiem, pytanie było to dostał odpowiedź .. z resztą już wszystko mu wytłumaczyłyście Rolling Eyes Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 12:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale on cały czas o to samo pyta, nawet jak dostanie odp wiec najlepiej juz nie odzywac sie Wink ok koniec off';a Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 3 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group