Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prawdopodobienstwo zajscia w ciaze

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
@Gabriela26



Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 30, 2010 7:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm.. no cóż.. to poczekam. kiedy zacząć się na prawdę martwić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Gru 30, 2010 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po 16dniach zrob test.. ale nie apteczny a z krwi..bhcg. kosztuje ok 30zł i wynik masz pewny w 100% Smile wtedy dowiesz sie co i jak i albo bedziesz płakac ze szczescia albo ze smutku Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
@Gabriela26



Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 31, 2010 12:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha, a mogłabyś mi jeszcze powiedzieć skąd go wziąć? Embarassed bo nie wiem Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pią Gru 31, 2010 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@Gabriela26, apteczne kupisz w każdej aptece, a test bhcg robisz w przychodni, w szpitalu .. tylko jest on droższy tak jak napisała wind Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
@Gabriela26



Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 31, 2010 1:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 01, 2011 3:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w szpitalu albo do lekarza rodzinnego idz,tam tez mozna go zrobic.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maluszek000



Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 15, 2011 7:28 pm    Temat postu: Seks, wytrysk, zabawy ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, chciałbym się dowiedzieć, bo nie daje mi to spokoju...
Wczoraj, w walentynki uprawialiśmy seks z moją kobietą, oczywiście przez prezerwatywę. Kiedy czułem, że dochodzę, powiedziałem jej o tym, wyszedłem z niej i sprawę dokończyłem w łazience. Następnie umyłem pod wodą swojego członka dokładnie i ręcę i położyłem się do niej do łóżka. Nabraliśmy ochoty na wspólne igraszki no i... zdarzyła się taka sytuacja, że pół główki, bez prezerwatywy włożyłem w jej pochwę. Ona miała wtedy ostatni dzień płodny. Czy mogło dojść do ciąży? od razu mówię, że nie WIEM iż w tym momencie kiedy bez prezerwatywy na około 30sekund włożyłem główkę swojego członka do jej pochwy nie doszło do wytrysku... (miał on miejsce jak wcześniej pisałem...WCZEŚNIEJ)...
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi, bardzo zależy mi na odpowiedziach rzetelnych Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Wto Lut 15, 2011 9:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ciąża jest wykluczona, ponieważ jak piszesz członek był dokładnie umyty. Nie doszedłeś w niej również, więc nie ma możliwości zapłodnienia. A sytuacja ogólnie ryzykowna- jeżeli nie chcesz mieć kiedykolwiek niespodzianki to uważaj bardzo bardzo, bo jeżeli byłoby to na początku dni płodnych i nie umyłbyś członka było by nie ciekawie, ponieważ warunki super, a do tego plemniki w takim środowisku przeżywają nawet do kilku dni.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lut 15, 2011 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nastja ale nie oddał moczu i czesc plemnikow została w cewce moczowej. wiec szansa jest. wg mnie tez nikła bo ost dzien płodny ale nie wiem jeszcze jak dlugie ma cykle? jesli krotkie to nie wiadomo czy to nie była akurat owulacja.
samo umycie nie wystarczy. to połowa sukcesu. druga to oddanie moczu,wtedy jest 100%pewnosc ze armia zołnierzy zgineła...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maluszek000



Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 15, 2011 11:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem, że miesiączkę będzie miała pod koniec tego miesiąca...
Co do oddania moczu... kurczę nie pamiętam czy oddałem mocz czy też nie, ale pod wodą umyłem (wydaje mi się) dokładnie członka. A powiedzcie mi, czy teraz jeżeli spotkam się z nią w piątek, bo mieszka poza moim miastem i mamy mimo wszystko ograniczone spotkania, to czy jeżeli wykona test ciążowy i będzie on ujemny to będzie już pewność że nie doszło do zapłodnienia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Następny
Strona 2 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group