Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prawdopodobienstwo zajscia w ciaze

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ustka



Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 30, 2011 4:42 pm    Temat postu: Czy duże jest prawdopodobieństwo,że jestem w ciąży? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień Doberek Smile
Dostalam okres 31 pażdziernika,2 listopada kochałam się z moim mężczyzną, po stosunku miałam okres jak przed stosunkiem (jeśli chodzi o obfitosc), nastomiat od rana następnego dnia,az do chwili dzisiejszej nie mam okresu (mialam regularny co 28-29 dni).Nie chce wydawac odrazu kasy na test (bo jej brak).Czy jest jakies prawdopodobienstwo,ze moglam zajsc w ciaze podczas okresu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Gru 01, 2011 10:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przy takiej dlugosci cykli sadze ze zajscie w ciaze w trakcie @ jest mało mozliwe.
aczkolwiek w dniu okresu mozesz wykonac test Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RAJ



Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 10, 2011 11:44 am    Temat postu: Ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie ?
w dni płodne kochałam sie z moim chłopakiem bez zabezpieczenia . Włożył on członka może tyle pare razy ale tylko główke nawet sie nie spuscił poprostu włożył pare razy i to koniec bez spuszczenia sie .
Czy jest możliwość ze jestem w ciąży ? fakt mineły 2tyg ale nie mam żadnych objawów . A i jestem teraz przed okresem czasami bolą mnie jajniki ale to normalna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Gru 10, 2011 1:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raj od samego włozenia w ciaze sie nie zachodzi.
jesli jestescie pewni ze nie doszlo do wytrysku to i ciazy nie bedzie. jesli okres bedzie sie spozniał to zrob test ale wg mnie nie ma po co Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RAJ



Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 10, 2011 2:12 pm    Temat postu: Ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak jesteśmy pewni ze wytrysku nie było bo to trwało chwilke tylko chodzi o to ze to było w dni płodne i boje sie . ale wytrysku nie było

Dodano po 3 minutach:

niektórzy mówią na na członku znajduje sie jakiś płyn . ale moim zdaniem to tylko śluz .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Gru 10, 2011 4:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo w tym płynie moze znajdowac sie jakas ilosc plemnikow ale tylko przed samym wytryskiem, wczesniej to zwykłe meskie podniecenie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RAJ



Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 10, 2011 8:04 pm    Temat postu: Ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a no to wszystko jasne .Przed samym wytryskiem tylko te płyny są a on nawet po wyjeciu sie nie spuścił wiec nie musze sie obawiać ?
teraz sobie chyba wkręcam ze mnie mdli a tak ogólnie bolą mnie jajniki i brzuch ale to dlatego ze zbliża mi sie okreś

Dodano po 3 godzinach 40 minutach:

wytrysku nie było trwało to chwilke ale miałam dni płodne .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Gru 10, 2011 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

RAJ napisał:
Przed samym wytryskiem tylko te płyny są a on nawet po wyjeciu sie nie spuścił wiec nie musze sie obawiać ?

nei musisz Smile

RAJ napisał:
wytrysku nie było trwało to chwilke ale miałam dni płodne .

skoro nie było to i ciazy nie bedzie ale nast razem uwazajcie .. Smile
dni płodne to nie zabawa.
czasem wystarczy chwila uniesienia i moze byc za pozno..
ale pamietaj ze jest jeszcze cos takiego jak tabletka "po".
jesli w przyszlosci zdarzy Wam sie wpadka w dni płodne to pedz do gina lub na pogotowie po recepte. tabletka działa tylko w przeciagu 72h od "Zdarzenia".
to tak w ramach przypomnienia Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RAJ



Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 10, 2011 11:31 pm    Temat postu: Ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuje za pomoc Smile
a jeszcze jedno pytanie teraz mam takie bóle jajników nie są silne delikatne i żołądka wydaje mi sie ze to dlatego ze jestem przed okresem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 9:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moga swiadczyc o zblizajacym sie @.
ja przed zajsciem w ciaze tez tak miałam. Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 16 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group