Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Miesiączka w czasie ciąży ??? part 2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abcd20



Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 05, 2010 7:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

opisalem wszystko wyzej:) nie no nic takiego nie mialo miejsca zawsze kochamy sie w zabezpieczeniu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Lip 05, 2010 8:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to skoro zawsze jest zabezpieczenie to nie ma powodow do obaw czy paniki.

Ale skoro tak panikujecie zastanowcie sie czy jestescie gotowi na wspolzycie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nini



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 12:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie:) Przed ostatni okres miałam 22.06.2010, trwał prawie 6 dni, 7 dnia czyli 28 kochałam się z partnerem- jednak nie skończył we mnie i na długo przed wytryskiem wyciągnął go ze mnie, ale później po pół godzinie od nowa rozpoczęła się zabawa- ale nawet nie doszedł. okres około owulacyjny miałam od 7.07(śluz z domieszka krwi i delikatny ból jajników). Trzy tygodnie po fakcie zrobiłam 2 testy i wyszły negatywnie i ponownie je powtórzyłam 22.07 i wyszły znowu negatywnie. Popołudniu 22.07 dostałam okres- pierwsze 2 dni były obfite, ale kolejne 2 to już jest średnie kapanie. Jaka jest możliwość, że jestem w ciąży? Proszę o odpowiedź i dziękuję z góry:)

ps. okres dostałam w terminie 30 dni, zwykle cykl waha mi się w ciągu 29-33 dni, czyli dostał;am w terminie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 2:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro 3 tyg po fakcie zrobilas testy, byly negatywne to w ciazy nie jestes.

Kochalas sie w dni nieplodne wiec nie ma i tak szans na ciaze. jednak na przyszlosc radze uwazac z "podwojnymi stosunkami" szczegolnie gdy sa one niezabezpieczone. Aby pozbyc sie wszystkich plemnikow z 1 stosunku, partner musi umyc czlonka i oddac mocz. W przeciwnym razie plemniki moga zostac pod napletkiem i w cewce moczowej i podczas drugiego stosunku (nawet bez wytrysku) dostac sie do pochwy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nini



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 2:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki:) zresztą chyba jakbym zaciążyła to miałabym podwyższona temperaturę do 37 stopni i więcej- zwłaszcza po owulacji, nie mylę się? Jeszcze mam jedno pytanie- długość i obfitość okresu może ulegać zmianie?Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 3:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze... jesli nie jest to skrajne np. normalnie trwa 7 dni a nagle trwa2 i koniec no to nie jest to normalne ale +/- 1-2 dni to wszystko w normie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 3:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma szans na ciąże. Po takim czasie testy ciążowe wykazałyby hormon ciążowy
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nini



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 8:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny za podniesienie na duchu:) Od razu lepiej:) Póki co to moje miesiączki trwają 5, max 6 dni- póki co- ten trwa 4, ale nie zalewa mnie tak jak w poprzednich więc troszkę się dziwię. Ale tempki nie mam podniesionej i żadnych innych objawów oprócz takich wyprysków białych na brodawkach, może to o czymś świadczyć czy nie bardzo?Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NIe bardzo Wink NIe ma obawy
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nini



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 8:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję dziewczyny- tosiu i mala_mi:) Wszystko już mi się wyjaśniło i po co panikuję ehhh:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 38 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group