Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Miesiączka w czasie ciąży ??? part 2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MałaMisia



Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 4:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powtórzyłam dzisiaj test i na początku wyszedł negatywny, później po jakimś czasie (paru godzinach) pojawiła się blada druga kreseczka, która następnie zniknęła. Wiem, że wynik powinno się odczytywać nie później niż po 10 minutach, bo jest nieważny, ale jak mam to interpretować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 5:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No skoro pisze na opakowaniu ze odczytywac nie pozniej niz po 10 min no to przepraszam... do 10 min to do 10 min i ani minuty dluzej.

Zawsze zachodza jakies reakcje chemiczne w testach po pewnym czasie i efekt drugiej kreski mnie nie dziwi.

Nie jestes w ciazy i skoncz panikowac bo nie masz powodow do obaw.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 5:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MałaMisia - nie jesteś w ciąży, za późno odczytałaś test.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W związku z przekroczeniem 40- tu stron zamykam wątek i zapraszam do kontynuacji tu http://www.biomedical.pl/forum/tutaj-vp111045.html#111045
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Strona 41 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group