Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Miesiączka w czasie ciąży ??? part 2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ania81



Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 3:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poprostu poszłam sie załatwic do południa i widziałam jak cos mi wisiało to delikatnie to wyjełam a strasznie sie bałam, szkoda słów ;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 4:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ojej.... to musialo byc okropne Sad zadne slowa tu Ci nie pomoga :*

a powiedz skad wiesz ze to malenstwo takie ciupenkie? moze idz szybko najlepiej do prywatnego ginekologa?
Powrót do góry
Ewelinka1987



Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Hel
PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 4:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej.Pisałam na forum już jakiś czas temu,odnośnie plamień zamiast miesiączki.Ostatnią normalna miesiaczke miałam 14 stycznia,potem w lutym w czasie w którym powinna pojawić sie miesiaczka wystapiły brunatne plamienia,cały marzec nie działo się nic,a wczoraj znów zaczeły sie plamienia.Cały czas zastanawiam się czy to nie ciąża.Jedna z Was odpisała mi że uwaza ze to może być ciąża,ale nie wiem czemu nie moge się zebrac zeby zrobic test.Blagam niech któraś z Was dziewczyny mi odpisze,co o tym sądzi.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 7:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewelinka jesli nie zrobisz to sie nie przekonasz...chcesz zeby Cie spotkało takie nieszczescie jak kolezanke wyzej? nieee??? to marsz do lekarza albo do apetki po test Rolling Eyes

Ania przeciez w tym tyg. ktorym Ty byłas zarodek ma wielkosc 2-3mm...jak mogłas to zobaczyc? Neutral... pewnie widzialas ogromny skrzep krwi i tyle... Sad Sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelinka1987



Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Hel
PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope
ale czy to może być ciąża???

Ale czy zrobić test teraz czy jak skoncza sie te plamienia???Nie wiem czy to może mieć wpływ na wynik testu.


------edited by emilka-----
staraj się nie pisać bezpośrednio pod sobą kilku postów, tylko korzystać z opcji "zmień". merci beaucoup;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myskaa



Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ZMIENIŁAM LEKARZA I W KOŃCU TRAFIŁAM NA TEGO WŁAŚCIWEGO <TEGO KTÓRY MNĄ SIE ZAINTERESUJE I JEDNOCZEŚNIE MNIE ZROZUMIE>Smile



Ta wizyta nie była taka straszna wręcz przeciwnie ten lekarz był wspaniały taki ciepły i w ogolę czułam ze mnie rozumie i mi pomoże!! jutro jadę na badania mam nadzieje ze będzie dobrze:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewelinka test najlepiej wykonac w dniu spodziewanej miesiaczki albo po upływie 12 dni od stosunku Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelinka1987



Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Hel
PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 12:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope dziękuje Ci za odpowiedzi i za cierpliwosc:) musisz byc super osobąSmile dziękuje Ci bardzo:* buziaczki:&*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 8:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powodzenia Smile
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 2:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewelinka1987 napisał:
wind_of_hope dziękuje Ci za odpowiedzi i za cierpliwosc:) musisz byc super osobąSmile dziękuje Ci bardzo:* buziaczki:&*


Embarassed Embarassed ojjj juz starczy no Smile nic takiego nie zrobiłam. jak umiem to pomoge Wink powodzonka
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Strona 2 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group