Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Miesiączka w czasie ciąży ??? part 2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Wrz 11, 2010 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Petting? Sperma miala kontakt z twoimi okolicami intymnymi?
Ilu dniowe maszy cykle? W ktorych dniach cyklu petting mial miejsce? Czy sa regularne?

Primo to moze byc efekt wkrecania sobie, ale jesli sperma miala kontakt z twoimi drogami rodnymi w czasie dni plodnych to jakies tam ryzyko istnieje.

1. Napisz to o co cie pytalam odnosnie cyklu.
2. Napisz czy sperma miala kontakt z drogami rodnymi
3. W poniedzialek zrob test z krwi BHCG
4. Zapisz sie na wizyte u ginekologa i powiedz mu o zgrubieiu w piersi, nawet jesli wynik testu bedzie negatywny

SPokojnie nie panikuj, przy pettingu ryzyko ciazy jest niskie, nie panikuj bo wszelkie objawy moga byc efektem "wkrecania sobie". Postaraj sie wyluzowac.

Jesli okaze sie ze nie jestes w ciazy.. zastanow sie ze czy jestes gotowa na petting skoro tak panikujesz....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MałaMisia



Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 11, 2010 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nieregularne cykle, czasami 32, przed poprzednią miesiączką jak wspomniałam 48, a teraz 40. Petting miał miejsce w 23-27 dniach cyklu. Do wytrysku raczej nie doszło, nie wiem czy sperma miała kontakt z drogami rodnymi, chłopak powiedział, że raczej zawsze miał czyste ręce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sob Wrz 11, 2010 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MałaMisia - moim zdaniem ciąża wykluczona, nie zawsze przed okresem będziesz miała takie same objawy jak przy poprzednim .. jak to "raczej nie doszło" ? to nie wiecie ? skoro nie doszło to o czym my tu mówimy ..

powtórz test skoro tak bardzo się martwisz, ale moim zdaniem nie potrzebnie podsycasz emocje i wkręcasz sobie coś czego nie ma.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Wrz 11, 2010 4:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli nie bylo wytrysku to nie bylo spermy = nie ma ciazy.

Mysle ze sobie wkrecasz... mozesz powtorzyc test ale mysle tak jak Plus123 mysle że nie ma powodów do obaw.

PO przeczytaniu ostatniego postu stwierdzam ze nie jestes gotowa na petting, nie dojrzałaś do tego jeszcze.... przemysl to.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MałaMisia



Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 11, 2010 5:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie niepokoiłabym się gdyby nie te wszystkie objawy, których nigdy nie było, i przytrafiły się akurat wszystkie teraz. Zastanawiam się, czy mogą mieć one związek z jakimiś nieprawidłowościami hormonalnymi? Przecież piersi powinny przestać boleć wraz z okresem, a one nadal bolą przy nacisku. No i taki nagle skrócony okres, a także wydłużony cykl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Wrz 11, 2010 6:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej to moga byc zmiany hormonalne, dlatego pisalam ze tak czy siak trzeba isc do lekarza ginekologa
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MałaMisia - nie ma co gdybac nad tym .. przykładowo: ja pierwszy raz w życiu miałam okropne bóle piersi przed okresem, nie mogłam spac nawet i płakałam z bólu (nigdy wcześniej takiego czegoś nie miałam przed okresem) i oczywiście wmawianie sobie .. jak się później okazało, zmiany hormonalne i gin zapisał mi leki na zmniejszenie objawów PSM .. także przed okresem nie zawsze musisz miec te same objawy.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MałaMisia



Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 12:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy powiększona/spuchnięta macica to też może z tego wynikać? Chłopak powiedział, że do wytrysku jako takiego nie doszło. Tylko skąd w takim razie to wszystko plus ciągłe zmęczenie i koszmarne zawroty głowy teraz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 1:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powtorz test, i idz do ginekologa. Niestety nic wiecej na ten temat nie mozemy poradzic. To wszystko moze byc objawem "wkrecania sobie" bo bez wytrysku nie ma ciazy. A tak jak pisalam podczas pettingu nie jest prosto zajsc w ciaze. Daj sobie laska z tym spookoj bo nie jestes PSYCHICZNIE na to gotowa.

Powtorz test i marsz do ginekologa.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 2:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MałaMisia napisał:
24-27 sierpnia uprawialiśmy z chłopakiem peeting. Teraz we wrześniu dostałam okres 8 września

Jeśli nie było wytrysku wewnątrz ani sperma nie miała bliskiego kontaktu z narządami to niby jak miało dojśc do zapłodnienia? Okres potwierdza brak ciazy.

.
MałaMisia napisał:
Pare dni wcześniej zaczęły mnie boleć piersi przy nacisku, były twarde i wydaje mi się, że nieco urosły (wcześniej nie miałam takich objawów przed miesiączką), i wydawało mi się, że macica była rozpulchniona.Od czasu kiedy dostałam okres jestem bardzo zmęczona przez cały czas i mam koszmarne zawroty głowy. Wydaje mi się, że mam powiększone jajniki i twardy brzuch.


CAłkowicie objawy zależne tylko od danej kobiety i od danego cyklu. Nie należy przypisywać ich do ewentualnej ciązy bo wcale o niej świadczyć nie muszą .

MałaMisia napisał:
wyczuwam w jednej piersi małą kulkę wielkości groszku.


gruczoły

MałaMisia napisał:
nie niepokoiłabym się gdyby nie te wszystkie objawy, których nigdy nie było, i przytrafiły się akurat wszystkie teraz. Zastanawiam się, czy mogą mieć one związek z jakimiś nieprawidłowościami hormonalnymi? Przecież piersi powinny przestać boleć wraz z okresem, a one nadal bolą przy nacisku. No i taki nagle skrócony okres, a także wydłużony cykl.


Jejku objawy są zależne od danego cyklu tak jak pisałam. To,że wcześniej nic Cię nie bolało nie znaczy,że tak będzie przy każdym kolejnym okresie. A piersi nie muszą przestać boleć wraz z przyjściem okresu. Wszystko zależy od ilości hormonów.
Tym bardziej będą boleć jeśli cały czas je dotykasz

MałaMisia napisał:
a czy powiększona/spuchnięta macica to też może z tego wynikać? Chłopak powiedział, że do wytrysku jako takiego nie doszło. Tylko skąd w takim razie to wszystko plus ciągłe zmęczenie i koszmarne zawroty głowy teraz.


A niby jak sprawdziłaś tą macicęWink?
Nie stresuj się bo nakręcasz się strasznie i psychika daję znać Wink. Wszystko teraz zacznie boleć i bedziesz miała typowe objawy ciazowe ...pewnie jeszcze dojdą nudności Wink)).
Tak na serio to uwierz mi ,że psychika może naprawdę namieszać wiele. Jeśli obawiasz się ciązy nie pozostaję Ci nic innego jak powtórzenie testu albo udanie się do ginekologa. A na przyszłość jak masz się tak stresować to się zabezpieczcie
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Strona 40 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group