Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Miesiączka w czasie ciąży ??? part 2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
whisky79



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Ostatni okres mialam 10 lipca b.r.Stosunek z wytryskiem do srodka mial miejsce 31 lipca.Gdy do 15 sierpnia nie pojawil sie nastepny okres,z moim narzeczonym zrobilismy test ciazowy i ku naszej radosci ukazaly sie 2 kreski.Mieszkamy w UK,gdzie do 12 tyg ciazy lekarze nie przykladaja sie do badan niestety.Niby wszystko bylo ok na pierwszym badaniu,czekalam na wizyte poloznej a tu w sobote wieczor zaczelo sie plamienie,ktore w nocy przerodzilo sie w krwawienie ze skrzepami(czyli podobne jak w okres,tylko slabsze-do dzis zuzylam 4 podpaski,ta 4 juz tylko w 1/3 zakrwiawona).Temu krwawieniu towarzyszyl bol brzucha podobny jak przy okresie tylko slabszy.Bardzo sie boje,ze to moze byc poronienie.Dodam,ze gdybym nie byla w ciazy akurat w sobote mialabym okres.Czy ktoras tez tak miala?Na USG jestem zapisana na srode ale chcialabym sie troche uspokoic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No cóż niestety mogło to być poronienie. Plamienie nie byłoby jeszcze takie tragiczne ale krwawienie ze skrzepami niestety zazwyczaj wskazuję na poronienie. Jednak nie ma co gdybać bo różne rzeczy się zdarzają i możliwe ,że wszystko jest ok. Wydaję mi się ,że to ciąża bichemiczna ale miejmy nadzieję,że się mylę i to krwawienie jednorazowe spowodowane zagnieżdżaniem czy coś podobnego. Zrób proszę kolejny test ciążowy
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
whisky79



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 8:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jutor ide do GP i wymusze na nim,aby zrobil mi USG ale czy zwykle pokaze czy serduszko bije?Zupelnie sie na tym nie znam Sad


Dodano po 1 minutach:

Buuu,nie pokazuje mi suwaczka Sad A mzoe teraz:
[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie poroniłas to pokaze.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 10:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zwykłe usg jak najbardziej pokaże o ile ciąża jest wielkościowa większa niż 6 tygodni.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
whisky79



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i mam juz po nadziei Bylam w tzw walk-in centre i powiedzieli mi,ze skoro krwawie to znaczy,ze z zarodkiem jest cos nie tak i ze tak widac musialo sie stac.Mam isc do swojego GP na USG czy samo sie wszystko oczysci czy bede miala zabieg.Do tego wczoraj wieczor gsy bylam siku uslyszalam tylko"plusk",wstalam,patrze a tu skrzep na ok 3 cm dlugi.Zaczelam strasznie plakac,zawolalam swojego faceta zeby sam na to spojrzal to tylko lzy mu do oczu naplynely.?To straszne uczucie splukac toalete i wiedziec,ze tam zostala twoja upragniona Fasolka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

whisky tak jak napisałas tak musiało byc. to nie oznacza ze w przyszlosci nie bedziecie miec dzieci. moze nast razem bedzie lepiej! grunt to nie poddawac sie i nie tracic nadziei Smile Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
whisky79



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind of hope no niby tak z tym,ze w UK nie dochodza przyczyn poronienia i nawet po pierwszym przy drugiej ciaza nie jest okreslana ciaza wysokiego ryzyka :?Nawet w takim przypadku nie sa podawane leki na jej podtrzymanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 11:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niestety tak jak myślałam- ciąża biochemiczna . To się zdarza częściej niż przypuszczacie. NAwet czasami nie wiecie ,że jest ciaża...niestety. Ale nie jest powiedziane ,że stanie się tak po raz kolejny. Przyczyną ciąży biochemicznej może być zbyt niske stężenie progesteronu ( bierzemy wtedy luteinę lub duphaston) , wadliwość zarodka ( organizm sam odrzuca ) lub najzwyczajniej pech.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MałaMisia



Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 11, 2010 1:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Martwię się, że jestem w ciąży, chociaż to podobno właściwie niemożliwe, mimo to jestem strasznie zaniepokojona. 24-27 sierpnia uprawialiśmy z chłopakiem peeting. W lipcu miałam okres od 30, który przyszedł z 17dniowym opóźnieniem około. Teraz we wrześniu dostałam okres 8 września. Pare dni wcześniej zaczęły mnie boleć piersi przy nacisku, były twarde i wydaje mi się, że nieco urosły (wcześniej nie miałam takich objawów przed miesiączką), i wydawało mi się, że macica była rozpulchniona. We wtorek 7 września zrobiłam test - wyszedł negatywny (było to co najmniej 10 dni po ew. zapłodnieniu). Pierwszego dnia miesiączki krwawienie było obfite w takim stopniu, że musiałam użyć tamponów większych niż zazwyczaj (zwykle używam o.b normal) chociaż wcześniej na pewno by się nie zmieściły. Ból piersi zelżał chociaż nadal jest (dzisiaj 4 dni miesiączki) wyczuwam w jednej piersi małą kulkę wielkości groszku. Od czasu kiedy dostałam okres jestem bardzo zmęczona przez cały czas i mam koszmarne zawroty głowy. Wydaje mi się, że mam powiększone jajniki i twardy brzuch. Dodam też, że okres zazwyczaj mam 7 dniowy, a teraz mam 4 dzień i już się jakby kończył.
Naprawdę okropnie się boję, że jestem w ciąży, przed zrobieniem testu byłam na skraju załamania, mam w tym roku maturę. Pomóżcie, pójdę do lekarza jak tylko skończy mi się do końca okres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 39 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group