Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Miesiączka w czasie ciąży ??? part 2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 7:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiększone piersi często są podczas owulacji. U innych kobiet podczas miesiaczki. Różnie bywa i nie jest to wyznacznik ciązy. Okres bardzo często zaczyna się od plamienia i jest to najzupełniej normalne.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
abcd20



Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tosia81 dziekuje Ci za rozwianie moich "wątpliwości" Wink

Edit:
yy napisalas , ze powiekszone piersi sa podczas owulacji albo miesiaczki , wiec wroca to swojej wczesniejszej postury;P?

aha jeszcze ja bolaly po bokach to od powiekszania;)?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma za co Wink
Zazwyczaj przed zbliżającą się miesiączką oraz podczas niej( różnie bywa u każdej kobiety) piersi stają się nabrzmiałe i pełne. Często sprawiają ból a bole boczków są spowodowane właśnie ciężkością i nabrzmieniem . To wina hormonów. Po okresie wróci ich "pierwotny kształt" Wink).
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
abcd20



Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 8:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki Wielki;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mari20



Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 8:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale czy jest mozliwa ciaza jak jest troszke krwi... bo podczas zalatwiania troche jest i nie jest to az tak brazowe raczej bordowe... rano zrobie test Smile.... tak bardzo bym chciala ... Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdarza się plamienie na początku ciązy ale każdy taki incydent powinien byc skonsultowany z lekarzem.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
abcd20



Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 05, 2010 3:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam kolejny maly problem;p

sorry ze moze nie w temacie , no ale to jeden objaw ciazy;p

moja kobieta teraz lata co 15 min do wc mowi ze to od tego ze duzo pije , jeszcze jakas wode co oczyszcza , no ale zeby co 15 min;|?

i boli ja zoladek jak pali fajke ... od czego to moze byc;>\\

---- NIe na temat. Proszę pytania zadawać w konkretnych tematach. Robi się bałagan!! Kolejne posty usunę ---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Lip 05, 2010 3:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

duzo pije = duzo sika mowiac prosto z mostu.

Bol zaladka na pewno nie jest objawem ciazy - jak ja boli zladek po fajce to niech rzuci palenie problem z glowy a zdrowsza bedzie Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
abcd20



Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 05, 2010 3:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to wiadomo , no ale bez przestady zeby co 15 min przeciez tyle nawet nie wypije co wyskia;p..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Lip 05, 2010 4:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A byl jakis stosunek niebzabezpieczony? Cos ze mozecie podejrzewac ciaze?

Niech zrobi test i tyle skoro podejrzewacie ze moze byc w ciazy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 37 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group