Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Miesiączka w czasie ciąży ??? part 2

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika27



Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 9:17 pm    Temat postu: poronienie czy okres w czasie ciazy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2tygodnie temu zrobilam test i wyszedl pozytywny ale po tygodniu pojawily sie plamienia ,a pozniej lekkie krwawienie zglosilam sie do lekarza zrobil usg ale ono nic nie wykazalo ,kazal zrobic mi jeszcze raz test ,test znowu wyszedl pozytywny znowu bylam u lekarza a usg nic nie wykazalo .tydzien temu dostalam silnego krwawienia i bolesci brzucha wygladalo to tak jak bym miala miesiaczke po 5 dniach sie skonczylo dzisiaj od tego krwawienia minal tydzien zrobilam test ciazowy a on pokazal ze jestem w ciazy .teraz to juz sama nie wiem czy poronilam czy to byl okres w ciazy prosze o odpowiedz na moje pytanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tulineczka



Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Cieszyn
PostWysłany: Wto Lut 19, 2008 2:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej Monika27. Miałam (mam) podobną sytuację, tyle że okresu nie miałam 3 miesiące, a w zeszłym tygodniu miałam plamienia (trwały7 dni). Zrobiłam 3 testy (jakiś miesiąc po zapłodnieniu) , 2 wyszły pozytywnie a trzeci negatywnie, poszłam do lekarza. Ten powiedział mi że jest prawdopodobieństwo że jestem w ciąży ale on tego nie może wykryć tak wcześnie (około miesięcznej ciąży). Powiedział mi że pewnie źle zrobiłam test... I na tym sie skończyło. Minęły 3 miesiące i mam nadzieję że jak teraz zajdę do lekarza to będzie w stanie mi powiedzieć czy jest dzidziuś. Radzę Ci żebyś poczekała jeszcze troche i później zaszała do naprawde dobrego lekarza. Pamiętaj 3 pierwsze miesiące są najważniejesze dla rozwoju płodu. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

monika27 nie wierzę żeby test ciażowy tyle razy się pomylił. Wydaje mi się że jesteś w ciąży. Nie wiem ile czasu minęło od domniemanego zapłodnienia, ale myślę że twoja ciąża trwa krótko, więc lekarz na USG nic nie wykryje.Raczej tutaj inne objawy jak np zsinienie szyjki może zaobserwować podczas badania. BYć może miałaś zwykły okres, to się zdarza. Nepokoją mnie tylko te bóle? Czy były intensywne? Może masz nadżerkę?
Poza tym poleciłabym ci badanie krwi zamiast kolejnego testu, gdyż tylko to badanie da ci 100 % pewność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 8:21 pm    Temat postu: Miesiączka w czasie ciąży ??? part 2 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ze względu na przekroczenie 40stu stron tematu, otwieram jego drugą część
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania81



Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 9:26 pm    Temat postu: Re: Miesiączka w czasie ciąży ??? part 2 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo dziekuje Wam za pomoc jestescie Super Exclamation Exclamation Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myskaa



Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 1:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z miesiąc temu zrobiłam test i wyszedł pozytywny ale ostatnio pojawiła sie miesiączka i nie wiem czy to oznacza ze poroniłam? wszystko za czelo sie od tego jak na lekcji dostałam piłką w brzuch <nie wiem może to prze to> zaczęłam mocna krwawic i w czasie miesiączki razem z krwią wyleciała tak jakby jajo małe przezroczyste poszłam do ginekologa ale niczego konkretnego sie nie dowiedziałam i nie wiem co robić tym bardziej ze wczoraj zrobiłam kolejny test i wynik był także pozytywny;<nie wiem co robić proszę pomóżcie mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 1:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zmien lekarza !!! i to jak najszybciej.. W w-wie pełno specjalistow jest Rolling Eyes 3mam kciuki zeby było wszystko ok.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myskaa



Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 4:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jutro ide do ginekolga mam nadzieje ze bedzie wszystko ok;<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania81



Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 1:49 pm    Temat postu: Re: Miesiączka w czasie ciąży ??? part 2 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety poroniłam, sama wyjełam swoja malenka fasolke Sad Ten ból i żal jest okropny a łzy sa niedoopanowania ;(





Nie ma na całym świecie źródła tak głębokiej, silnej, nieśmiertenej MIŁOŚCI jak ta,
która żyje w sercu matki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ania przykro mi Sad ... jak to sama wyjełas? Neutral Shocked
Ci lekarze sa beznadziejni Neutral Sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group