Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

krwawienia miedzy miesiaczkami

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 5:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm, a może jeżeli to był pierwszy raz to błona dziewicza jest powodem krwawienia...?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania1122



Dołączył: 07 Mar 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 9:02 pm    Temat postu: krwawienie po okresie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, jestem nowa na forum.
mam 30 lat, w zaszlym roku nie bralam pigulek, zrobilam przerwe po stosowaniu ich przez kilka lat. mam nieregularne miesiaczki. pod koniec stycznia zaczelam brac pigulki i 15 lutego zaczelam pierwszy okres od 3-4 miesiecy. trwal 5 dni. gdy sie skonczyl kochalam sie z chlopakiem. kilka dni potem pojawilo sie plamienie, bardzo ciemne, prawie czarne. tak naprawde to nie bylo plamienie bardziej przypominalo gesta, czarna wydzieline. po kilku dniach ustalo a teraz znow pojawilo sie czarne krwawienie. jestem zaniepokojona bo nigdy cos takiego nie wystepowalo.

czy ktoras z Was miala cos podobnego?



------------edited by emilka----------
temat przeniosłam do pokrewnego problematyką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 11:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie.. albo błona a moze jakas nadżerka lub torbiel..? warto przejsc sie do gin i to zbadac...lepiej dmuchac na zimne.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group