Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

krwawienia miedzy miesiaczkami

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MagdaJ



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 9:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Madzia, a Ty kiedy wybierasz się do gina? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzia19



Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zamość
PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 12:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem kiedy sie wybiore caly czas powtarzam, ze musze i nawet wybieram sobie wolny dzien, a jak juz jest ten dzien to znowu odwlekam. I tak w kolko, nie wiem czy wogole sie odwaze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 1:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

madzia19 napisał:
Nie wiem kiedy sie wybiore caly czas powtarzam, ze musze i nawet wybieram sobie wolny dzien, a jak juz jest ten dzien to znowu odwlekam. I tak w kolko, nie wiem czy wogole sie odwaze


To się umów na wizytę przez telefon, konkretny dzień i godzina - wtedy będziesz "musiała" pójść. Smile
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Madelajn



Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak już wcześniej pisałam, uważam , że musisz się odważyć i w końcu umówić na ta wizytę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 4:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

madzia19 musisz isc koniecznie do ginka. Przeciez on nie gryzie a moze uspokoic Twoje obawy i poradzic cos madrego co nie Question Smile dasz rade. Trzeba sie przelamac i tyle.. napewno pomoze przy tych plamieniach, pozdrawiam


-----edited by emilka----
poprawiłam posta tak, zeby nie był cały pisany grubą czcionką
Powrót do góry
madzia19



Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zamość
PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 11:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam jeszcze jedno pytanie odnosnie ubioru, czy rozbierajac sie sciaga sie rowniez skarpetki?? wogole cala mam byc rozebrana?? bo wkoncu czasami lekarz bada tez piersi???


----edited by emilka----
nie wstawiaj więcej niż 3ech znaków zapytania obok siebie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 12:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zależy od lekarza. ja byłam u różnych i u jednych trzeba było się całemu rozebrać, u innych tylko dół a zostać w bluzce i badanie piersi wyglądało tak, że sie podnosiło do góry koszulke na fotelu i tyle. niemniej ja zawsze jestem w skarpetkach Cool
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie Emilka Smile ja chodze do mojego ginekologa (kobiety) i ona za pierwszym razem widziala moj stres i kazala mi tylko dol rozebrac. Osobiscie ja poprostu wzielam sobie spodnice z domu i pozniej ja zalozylam. Czulam se bardziej komfortowo Rolling Eyes a gore nie sciagalam tylko podnioslam bluzke jak chciala zbadac mi piersi Smile nie jest tak zle - jednym slowem, pozdrowki
Powrót do góry
asas



Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 14, 2008 10:29 pm    Temat postu: krwawienie między miesiączkami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zaczęłam plamić 10 dni po miesiączce. trwa to już trzeci dzień. na pewno nie jest to mój następny okres, bo jest zbyt szybko i zbyt skąpy.co to może oznaczać. pujdę do ginekologa, a do tego czasu proszę o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 14, 2008 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A masz moze nadzerke? A moze stosujesz jakies metody antykoncepcyjne? Ja mialam plamienia miedzy miesiaczkami w trakcie brania plastrow Evra. Po prostu byla za mala dawka hormonu i stad plamienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group