Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

krwawienia miedzy miesiaczkami

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asas



Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 14, 2008 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam nadzerkę, ale niewielką, lekarz stwierdził,że nie trzeba jej usuwać. brałam tabletki antykoncepcyjne, ale nie biorę już od kilku miesięcy. po odstawieniu każdy okres miałam normalny i regularny. dlatego martwi mnie to plamienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 14, 2008 11:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym stawiala jednak na nadzerke. A moze zauwazylas czy plamienie pojawia sie np. po stosunku? A moze to plamienie okoloowulacyjne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asas



Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 14, 2008 11:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mogę być w okresie owulacji, z tym,ze ngdy nie plamiłam przy jajeczkowaniu. Kwestia "po stosunku" akurat teraz odpada. Zastanawiam się tylko czy to coś poważnego, bo do mojego ginekologa mogę iść za ok 3 tygodnie. Może poszukać ginekologa,który prędzej mnie przyjmie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 15, 2008 3:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tez uwazam, ze dla "swietego spokoju" lepiej szybciej wybrac sie do lekarza. Moze okaze sie, ze to jakas drobnostka, ale bedziesz spokojniejsza. Pozdrawiam Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kinia1602



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 2:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od kilku dni mam delikatne plamienia, miesiaczka to nie jest ponieważ jest to plamienie bardzo słabe ,a na miesiączke jest za wczesnie Embarassed .Prosze o pomoc Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 2:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mozliwe, ze masz wlasnie owulacje, ktorej moze towarzyszyc plamienie. A ktory to dzien cyklu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kinia1602



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie stosuje żadnych środków antykoncepcyjnych ani plastrów. Boje sie bo niewiem co to jest

Dodano po 1 minutach:

4 dzien to jest delikatne plamienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nnieznajomyy



Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 3:43 pm    Temat postu: Powtórna miesiączka. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna miała okres ostatnio 28luty, 1,2,3,4 marzec. Dziś znów dostała "okres". Mało krwi się wydzieliło, ale jednak jest... Bierze Clotrimazolum bo podejrzewamy, że zaraziła się grzybicą pochwy (bez konsultacji z ginekologiem) i czy to może mieć jakieś znaczenie?

Z góry dziękuję za szybką odpowiedź...


przyłączyłam temat do pokrewnego problematyką. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dacka



Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sosnowiec
PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 10:35 pm    Temat postu: .... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hejcia .
ja biore tabletki przez 4 miesiace , obecnie koncze 4 listek
i teraz dopiero pojawily sie krwawienia pomiedzy miesiączkowe nie wem co to jest a tak jak . ^^ koleżanka ^^ nie mogę się zebrać do ginegologa .
Jak rozmawiałam z moja szkolna Higienistka stwierdziła ze to możn być ^^ nadżerka ^^ co wy o tej opinii myślicie ? :?: :?:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Czarna-Jagoda



Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 26, 2009 5:26 pm    Temat postu: Długie plamienia w środku cyklu czy to normalne? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam bardzo nie regularny okres, i juz 10 dni męczy mnie dziwne plamienie, na początku to żywa krew była, jaskrawa,potem wiecej było już takich ciemno-czerwonych nitek z krwią w czerwonej wydzielinie, a obecnie jest to takie brązowe maznie jak pod koniec okresu mo i czasem znowu te ciemno czerowne nitki krwi, śluzu ogólnie jest mało. Dodam,ze bola mnie jajniki, ale milam kiedys torbiele wiec maja mnie prawo bolec,jest to moj 33 dzien cyklu, zaczyna mnie dzisiaj po bolewac podbrzusze ale bardzo niewiele wrecz delikatnie.Wiec niewiem czy to zbliza sie okres? Byłam u swojego ginekologa, ale on przepisal mi tylko M21(proszki antykoncepcyjne) do ustawienia okresu, mam zaczac brac w pierwszym dniu cyklu, lecz nie badal mnie ginekologicznie. Zastanawiam sie wiec czy nie zajsc jeszcze raz i czy nie po prosic o usg? Bo niewiem co to znaczy i to juz nie pierwszy raz mam bardzo dlugie plamienia, a okres potrafil kiedys przychodzic raz na 2 miesiace, wszystko zaczelo sie od tych torbieli co kiedys mialam(same pekaly).
POWIEDZCIE MI PROSZE CO O TYM SADZICIE?
O CZYM TO MOZE SWIADCZYC?
DODAM ,ZE MAM 20 LAT.


przyłączyłam do tematu pokrewnego. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group