Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

krwawienia miedzy miesiaczkami

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Lip 26, 2009 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym poszła do ginekologa. koniecznie.
plamienie między okresami i to tak długie nie jest normalne.
może być w sumie wywołane antykoncepcją, ale skoro nie zaczęłaś jej brać to przecież wykluczone.
jestem w szoku, że lekarz Cię nie badał ani nie zrobił Ci USG.
radziłabym zmienić lekarza.
moja od razu zrobiła mi i USG i badanie ginekologiczne bo bolały mnie jajniki.
i moim zdaniem od tego powinno się zaczynać .
nie rozumiem jak lekarz ginekolog może nie zbadać pacjentki Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Czarna-Jagoda



Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mowia o tym lekarzu,ze jest dobry, aczkolwiek stary. Muszę się jednak wybrać na to usg. dziekuje za odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ailema



Dołączył: 02 Wrz 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 02, 2009 8:29 am    Temat postu: Miesiaczka??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam 26 lat i od zawsze moja miesiaczka byla regularna.Nigdy nie mialam problemow z przydatkami itp az do teraz...
21.08 dostalam okres ktory trwal tylko 2 dni po jego zakonczeniu nadal przez nastepny tydzien bolaly mnie piersi wiec dla pewosci zrobilam test ciazowy-wynik byl negatywny.Szokiem okazal sie nastepny okres lub plamienie( jest bardzo skape) wczoraj 1.09...Dodam ze w obu przypadkach bardzo bolalo mnie podbrzusze i objawy wskazywaly na menstruacje.
Zastanawiam sie czy to nie przez ciezka grype jaka przechodzilam 2 tygodnie temu czy tez przez to ze 3 miesiace temu wyjechalam do cieplych krajow i wszystko dopiero teraz sie rozregulowalo.
Piersi nadal niesamowicie mnie bola i ogolnie jestem slaba i rozbita.
Martwie sie bo tu gdzie jestem opieka medyczna nie jest z 'wyzszej polki'.
Nie mam kogo prosic o rade.Moze to nic groznego i martwie sie niepotrzebnie.
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kuroperz



Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 12, 2009 7:24 am    Temat postu: ciemnobrązowy wręcz czarny śluz między miesiączkami:( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam w tym miesiącu zaobserwowałam że z mojej pochwy wydobywa się ciemnobrązowy śluz- baardzo gęsty. Miesiączke miałam 22 września, więc jest tu coś nie tak i nie bardzo wiem o co chodzi Sad( W niczym nie przypowina to nawet miesiączki..

Pozdrawiam.
M.



-------edited by emilka-----------
temat przeniosłam do tematu pokrewnego problematyka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Paź 12, 2009 9:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może to być oznaka ciaży, moze równie dobrze być to plamienie. Musisz iść do ginekologa.

I nie zakładaj nowych tematów jeśli istnieją pokrewne! Przeczytaj regulamin forum!
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kuroperz



Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 12, 2009 6:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciąża jest niemożliwa. pochwa lekko mnie swędzi:( nie bardzo wiem co to może być :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Paź 12, 2009 7:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm.. może to infekcja skoro trochę Cię swędzi
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nikola3



Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 9:22 am    Temat postu: brazowe plamienia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej Dziewczyny, ja rowniez mam ten sam problem co Wy i juz po prostu nie mam sily do tego, moze ktoras z Was cos doradzi. Od czerwca mam miesiaczki srednio co 15 - 20 dni, 5 dni okresu tak jak zawsze, 3 dni spokoju i pozniej juz caly czas, az do okresu, brazowe plamienia, czasem z zywa krwia, czasem po prostu plamienie z takimi niteczkami jak opisywaly dziewczyny wczesniej. Do tego caly czas czuje sie, jakby okres mial byc juz jutro, brzuch napuchniety, ogromny apetyt na slodycze, pizze i tego type rzeczy.
Mieszkam w UK, wiec trudno tutaj o szybkie leczenie u lekarza, jak dotad moja Pani doktor zrobila mi cytologie, zbadala tarczyc - wszytko ok, a teraz czekam na przeswietlenie.
Macie moze jakis pomysl co to moze byc i jak temu zaradzic???
Dodam, ze staramy sie o dzidziusia, ale jak na razie bez skutku ..... wydaje mi sie, ze w ogole nie mam dni plodnych

z gory dzieki za wszelka pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
konwalja



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 11:44 pm    Temat postu: plamienie, krwawienie międzymiesiączkowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od kilku dni zauważyłąm plamienie bądź krwawienie , które wystąpiło pomiędzy miesiączkami, tzn okres zaczal mi sie 26.10 zakończył się ajkieś 5 dni później, jednak 10.11 zauważyłam zaplamioną krwią wkładke i tak juz od tego dnia do dziś, nawet w moczu widoczna jest ta krew, z czego moze to wynikać?nadmienei ze od rou przyjmuje mercilon regularnie
pozdrawiam, nie wiem czy to ma jakiś zwiazek zta cala sytuacja ale pobolewaly(kiklak dni przed tym) mnie okolice jajnika a pozniej okolice korzonek po czy zaczelo sie owe plamienie, zgory dziekuej za odpwoiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 12:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może masz nadżerkę? lub jakieś zapalenie..
takie plamienie nie jest normalne dlatego najlepiej będzie jeśli skonsultujesz się z lekarzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group