Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

krwawienia miedzy miesiaczkami

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konwalja



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 2:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bylam u ginekologa jakies 4 dni przed tym jak zaczelo sie to plamienie...dzwonilam do lekarza ktory prowadzil moja ciaze(rodzilam rok temu i od niego mam mercilon) i powiedzial ze jak nie przejdzie do niedzilei to ze mam przyjsc, lub gdyby sie powtorzylo bo musi mi jakie sbadania porobic...pojsc pojde ale boje sie co to moze byc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 2:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może jakieś zaburzenia hormonalne. czasem zaczyna się plamić właśnie z powodu tabletek- moja bratowa plamiła dopiero po kilku miesiącach zażywania tabletek.
może masz jakąś infekcję, nadżerkę - powodów może być wiele, niekoniecznie musi to oznaczać coś złego także spokojnie :* Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 4:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to być efekt zażywania tabletek jak i nadżerka , stany zapalne , przerost endometrium itp. Wiele jest powodów krwawień . Może to najzwyklejsze zapalanie przydatków choc u młodych kobiet najczęstszym powodem krwawień jest nadżerka albo zwykłe krwawienie okołoowulacyjne ( u Ciebie to odpada bo bierzesz tabletki). Tak czy inaczej wizyta u gina wskazana i przede wszystkim zbadanie rozmazu cytologicznego
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina16121984



Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gostynin
PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 9:38 pm    Temat postu: hej! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co robić jak krwawie od 3 tyg i nie widac konca miesiaczki Sad Sad Sad we wtorek ide do lekarza ale jestem zalamana. Co to moze byc??? Prosze o odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 9:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a bierzesz tabletki antykoncepcyjne?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina16121984



Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gostynin
PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie nie biore tabletek od czerwaca i wczesniej bylo ok ale teraz nie wiem co sie dzieje:( i jestem przerazona:(

Dodano po 1 minutach:

co to moze byc??????SadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NO takie krwawienie nie jest normalnym objawem, tutaj przez internet nic nie poradzimy musisz isc do lekarza koniecznie. Trzeba zrobic koniecznie badania.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina16121984



Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gostynin
PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co to moze byc?

Dodano po 6 minutach:

tak w przyblizeniu jaka to moze byc choroba:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie jakies schorzenie dróg rodnych np. nadzerka, polip, miesniak jednak mozna by tak dlugo wymieniac ... bez badan sie nie obejdzie.

Dodano po 30 sekundach:

Moze to sa jaies zaburzenia hormonalne... naprawde trudno jednoznacznie stwierdzic
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina16121984



Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gostynin
PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo Ci dziekuje za odpiwiedz.. jak dowiem sie co mi jest to napisze moze komus to pomoze w przyszlosci.. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group