Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

krwawienia miedzy miesiaczkami

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sandry1



Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Tarnów
PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 11:47 pm    Temat postu: Krew w środku cyklu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałam zapytać o co chodzi jeśli zauważyłam na bieliźnie lekką krew. Jestem w 15-16 dniu cyklu wiec są to dni płodne. Czy to ma jakiś wpływ na pojawienie się małej ilośći krwi razem ze śluzem płodnym?? Zaznaczam że krwi było bardzo mało. Tylko taka plamka. Czy to przez owulacje? Zdarzyło mi sie to pierwszy raz, a miesiączkuje od 5 lat. Dziękuje za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 1:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesto sie zdarza ze w srodku cyklu nastepuje niewielkie krwawienie i gdy nie ma innych objawow oprocz niewielkiego krwawienia nie trzeba sie tym martwic. jesli natomist wystepuje dodatkowo silny bol brzucha, goraczka, zle samopoczucie, nudnosci to nalezy skontaktowac sie z lekarzem. U mnie bylo to zapalenie jajnikow Smile pozdrawiam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sandry1



Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Tarnów
PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja sytuacja jakby sie pogarszała, bo mój śluz zrobił się brązowy i na dodatek jest trochę krwi... Nie wiem co mam myślec.Zdarza mi się to pierwszy raz, a miesiączkę mam dostać dopiero 10 września. Mam się martwić że cos jest nie w porządku??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czasami przy śluzie owulacyjnym pojawia się trochę krwi.
Narazie czekaj do miesiączki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzia19



Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zamość
PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 12:50 am    Temat postu: krwawienia miedzy miesiaczkami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim. Wstydze sie isc do ginekologa a mam problem, mianowicie miedzy miesiaczkami wystepuje u mnie krwawienie w tym miesiacu trwa juz dlugo i sie niepokoje ale nie moge sie zdobyc na odwage zeby pojsc do lekarza....Prosze odpiszczie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 9:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli jest ono w czasie owulacji i nie jest mocne to myśle że jest ok, ale w przeciwnym wypadku radziłabym przełamać wstyd udać się do ginekologa...
Może porozmawiaj z kimś kto już chodzi żeby polecił Ci dobrego specjaliste i powinno być ok, to naprawde nie jest takie straszne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MagdaJ



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 11:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ginekolog to jest normalny lekarz, nie ma co się go wstydzic Wink
Lepiej idz za w czasu, niż pózniej narobic sobie kłopotów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzia19



Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zamość
PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem wstydze sie bardzo, chociaz czytalam ze wiekszosc dziewczyn, ktora bala sie isc do lekarza wkoncu przelamala sie i teraz wizyte wspomina bardzo dobrze. Chyba sie jednak zapisze do tego lekarza poniewaz moje krwawienie jest niepokojace, ale musze sie jeszcze przygotowac he
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MagdaJ



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 11:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idzi, idz, mam nie jedną wizytę u ginekologa za sobą i naprawdę nie ma czego się bac.Trzymam kciuki, napisz pózniej, czy wszystko ok. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzia19



Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zamość
PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 12:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja jeszcze czytalam ze podczas miesiaczki odradzana jest wizyta u lekarza poniewaz badanie jest wtedy bolesne,a i sam lekarz moze nic nie zobaczyc...Ja teraz powinnam miec miesiaczke ale szczerze nie wiem jak ja odroznic skoro i tak caly czas leci mi krew, a jak sie denerwuje czyms to bardziej boli mnie brzuch wiec moze poczekam az mi sie skonczy....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group