Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

krwawienia miedzy miesiaczkami

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piramida



Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Stalowa Wola
PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam też mam takie plamienia już 3 raz , na pewno nie owulacyjne bo już po owulacji jesli ją wogóle mam. mam tez endometriozę ale nie słyszałam żeby przy tej chorobie były takie objawy, wiecie coś na ten temat??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 12:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piramida krotko i zwiezle i na temat wystarczy poszukac pisze jasno i wyraznie:

Cytat:
Choroba rozwija się powoli, a przebiega często ze skąpymi objawami chorobowymi lub bezobjawowo. Zaczyna zwracać uwagę chorej z uwagi na ból podczas współżycia, problemy z zajściem w ciążę.

Endometrioza objawia się dolegliwościami bólowymi w miednicy mniejszej, zaburzeniami cyklu miesięcznego oraz obfitymi krwawieniami miesiączkowymi, często występuje PMS. Bardzo często doprowadza do niedrożności jajowodów i zaburzenia zdolności rozrodczych bądź do bezpłodności.

Rzadszymi objawami są plamienia lub krwawienia acykliczne, nadmierne krwawienia miesięczne (typowo w adenomyosis), krwiomocz (postać pęcherzowa), krwawienia z przewodu pokarmowego (postać jelitowa), plamienia kontaktowe (lokalizacja szyjkowa).


źródło: wikipedia
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina16121984



Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gostynin
PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej. Ja jak mialam to krwawieie miedzy miesiaczkami ponad 3 tyg to ginekolog dal mi Cyclo3Fort bez recepty i to pomoglo. Kosztuje to ok 30 zl. Jak narazie jest spokoj i nic sie nie dzieje i od tamtego czasu nie mialam okresu. Moze nareszcie udalo mi sie zajsc w ciaze bo juz od jakiegos czasu staramy sie o dzidziusia i mam nadzieje ze tym razem sie udalo. Ale to sie okaze w najblizszym czasie Very Happy ... Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jolusia



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 8:18 am    Temat postu: krwawienie miedzymiesiaczkowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam wielki problem i bardzo sie tym denerwuje ostatnia miesiaczke mialam 1 stycznia trwala 4 dni tak jak zwykle a 17 stycznia dostalam mocnego krwawienia tak jaby druga miesiaczka trwa juz 3-dzien i jest to bardzo mocne krwawienie, biore tabletki antykoncepcyjne ale biore je juz bardzo dlugo i nigdy wczesniej nie mialam takich problemow, co najwyzej male plamienia miedzymiesiaczkowe a teraz taki szok.Bardzo prosze was o pomoc co to moze byc, o czym to krwawienie moze swiadczyc.Bardzo prosze o odpowiedz.Z gory wam serdecznie dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem powinnaś iść do ginekologa.
krwawienie może świadczyć o infekcji, nadżerce, mięśniakach macicy.
choć może też przestały organizmowi odpowiadać tabletki anty.
dlatego nie ma się co na zapas martwić tylko pójść do gina i sprawdzić o co chodzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jolusia



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 6:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Własnie mam problem z moim ginekologiem bo teraz go nie ma jest na wolnym, a nie chce isc do innego i niestety musze czekac a bardzo sie denerwuje.Dziekuje za odpowiedz moze przejdzie i nie bedzie juz takiego problemu, bo dzisiaj juz jest troche mniej tej krwi takze mysle ze moze w koncu przestanie sie lac i bedzie wszystko ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę, że spokojnie możesz poczekać aż lekarz wróci z wolnego Smile
ważne tylko żeby poinformować go o tym fakcie i przebadać się w celu zobaczenia czy wszystko jest ok Smile
może to tylko pojedynczy epizod Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jolusia



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 8:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziekuje ci za odpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olka7778



Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 05, 2011 12:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie.
Uprawialam pierwszy raz seks, i po paru dniach leciala mi krew i myslalam ze to miesiacza ale za wczesniej z 10 dni. I sie okazalo ze tylko przez chwile krew leciala tylko. Co to moze oznaczac ? miesiaczke mam dostac za 5 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sob Mar 05, 2011 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

olka7778, najpierw powiedz jaki to był stosunek: zabezpieczony czy nie ? jak wyglądała sytuacja .. po drugie, krwawienia mogą występować podczas owulacji lub bezpośrednio przed okresem symulujące nadejście miesiączki .. takie krwawienia mogą również być oznaką ciąży .. wykluczyć też nie można jakiegoś zapalenia (np. zapalenie szyjki macicy) .
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group