Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

krwawienia miedzy miesiaczkami

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MagdaJ



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jeżeli będziesz miała przez cały miesiąc krwawienie, to kiedy pójdziesz?
Ginekolog sam oceni, czy może Cię zbadac, nie słyszałam jeszcze o tym, żeby nie można było zbadac podczas miesiączki(chyba, że przy bardzo obfitej).Tym bardziej, że te krwawienie masz cały czas i trzeba ustalic przyczynę tego stanu, nie możesz czekac w nieskończonośc.Jeżeli tak bardzo sie denerwujesz tą wizytą, to idz z kimś Smile

p.s nie jest też powiedziane, że musisz byc od razu badana na pierwszej wizycie, lekarz najpierw porozmawia z Toba, a potem zadecyduje o leczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzia19



Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zamość
PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to chyba nic mi nie pozostalo jak tylko zapisac sie na wizyte. Pojde z kolezanka albo z chlopakiem i mam nadzieje ze nie bedzie strasznie. Pozdrawiam i dzieki...Jak by cos to napisze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinokio1



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kraków
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 11:50 am    Temat postu: endometrioza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez mialam takie krwawienia u mnie wyszlo ze mam endometrioze teraz wiem jak leczyc i czego sie spodziewac od kad znalazlam stronke


Jeżeli jeszcze raz na Forum pojawi się ten link, to pożegnasz się z Forum natychmiast!

Kolejnych ostrzeżeń NIE BĘDZIE

Gonzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzia19



Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zamość
PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 12:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc, a czy ta choroba moze mi zagrazac w jakis sposob lub czy moze mi przeszkadzac kiedys w zajsciu w ciaze????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak endometrioza uniemozliwa zajscie w ciaze... musisz isc do gina i zrobic odp. badania ... Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Madelajn



Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 4:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krwawienie pomiędzy miesiączkami nie jest stanem prawidłowym. Może to być objaw np. zaburzeń hormonalnych lub innych schorzeń narządów rodnych. Taki objaw wymaga konsultacji z ginekologiem i w razie konieczności podjęcia odpowiedniego leczenia. A co do samego lekarza ginekologa i wizyty u niego - to nie jest on taki straszny. Głowa do góry Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale krwawienie pomiedzy miesiaczkami moze swiadczyc o jajeczkowaniu , czesto kobiety tak maja - a to jest stan prawidlowy Smile
oczywiscie niemniej jednak trzeba kazde krwawienia ( niepozadane ) konsultowac z lekarzem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Madelajn



Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak rzeczywiście nieznaczne plamienia pojawiające się cyklicznie czyli w określonej fazie cyklu, najczęściej jego połowie, mogą być wynikiem owulacji. Podczas pęknięcia pęcherzyka jajnikowego, z którego uwalniana jest komórka jajowa może dojść do nieznacznego plamienia. Jest to tzw. krwawienie okołoowulacyjne. Jednak nie powinno ono utrzymywać się zbyt długo. Ale jeśli takie krwawienie przedłuża się to na pewno nie jest to prawidłowy objaw. Równie często krwawienia międzymiesiączkowe zdarzają się na skutek znacznego obniżania się poziomu estrogenów. Wtedy niezbędne jest uzupełnienie braków hormonalnych Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 11:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja nigdy nie mialam takiego plamienia owulacyjnego Rolling Eyes ale slyszalam o nim. Ale to wtedy normalna krew jest czy zwykle plamienie tylko cos w rodzaju brazowych plamek Question
Powrót do góry
madzia19



Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zamość
PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 12:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest to normalna krew tak jak podczas miesiaczki tylko ze u mnie pojawia sie ostatnio tez miedzy miesiaczkami niestety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group