Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Diety - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zielonakawa30



Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 12:37 pm    Temat postu: Re: Diety - temat zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

salata107 napisał:
Witam serdecznie !
Mam prośbę ! Chciałabym się dowiedzieć, jaką dietę i jakie ćwiczenia oraz sporty muszę stosować i uprawiać, aby być w dobrej formie ! Jest mi to bardzo potrzebne do pracy (stewardessa) ! Muszę być idealnie zdrowa i powinnam mieć nienaganną sylwetkę ! Nie chcę także w trakcie wykonywania zawodu zapaść na jakieś dziwne choroby, tak więc proszę Was o radę !!! Smile

Proszę umieszczać posty w odpowiednich, istniejących już tematach, a nie tworzyć nowe. Temat przyłączam do już istniejącego.
Mala_mi

Jeśli chodzi o sporty, to powinnaś wykonywać ćwiczenia tj. brzuszki, bieżnia, przysiady, czy też bieganie. Dodatkowo dieta uboga w tłuszcze, cukier, sól, oraz zdrowy suplement diety np. zielona kawa, pomoże Tobie utrzymać sylwetkę w doskonałej formie. Jeśli chodzi o przypadłości czy choroby, to radze robić regularnie badania profilaktyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alicjakacik



Dołączył: 07 Paź 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 07, 2013 9:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dietę to powinno ona być odpowiednia do Twojego ciała tzn do wagi wzrostu metabolizmu i innych czynników, nie układaj sobie sama diety bo nie wiem co jest potrzebne dla Twojego organizmu. Najlepiej udać się do dietetyka i powiedzieć ze robisz takie i takie i takie ćwiczenia, jestem stewardessa itd. Dietetyk na pewno dobierze Ci taka dietę żebyś nie tyla a Twój organizm miał dostarczone odpowiednia ilość węglowodanów i innych składników żebyś po treningu nie czuła się zmęczona, wyczerpana itd itd itd.
-----Usuń odnośnik do strony w podpisie-----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karmela99



Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2015 6:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja staram się ograniczać jedzenie i przyrządzać coś lekkiego, dzisiaj moim daniem była sałatka z kalafiora, szynki i pieczarek - wolę już jeść coś takiego i dawać do swoich posiłków jak najwięcej warzyw, na przepisach ancymonki znalazłam, ----REGULAMIN----ale nigdy wcześniej nie miałam z czym kalafiora jeść, jedynie w zupie.

na kolację będą kanapki z serkiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Piotr79



Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 12:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem samą dietą nie idzie zniwelować cellulitu. Potrzebne są ćwiczenia siłowe, aerobowe, które pozwolą pozbyć się kilku kilogramów oraz ujędrnić i uelastycznić skórę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Maj 30, 2015 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba i dieta i ćwiczenia to podstawa.
Nawet nie tak bardzo dieta, jak zdrowe odżywianie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andrei



Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

racjonalne odzywianie: dietetyczne salatki, grillowany indyk, ryby i oczywiście zupy, ale bez smietany Smile wbrew pozorom to wcale nie jest trudne. Niektorzy się tłumacza tym, ze nie potrafia robic takich ‘zdrowych’ zakupow. Ale w sklepach jest mnostwo mieszanek warzywnych, gotowych salatek i zup, szpinaku czy rukoli – mi najbardziej samkuja te z fitandeasy. Jeeszcze jeden argument to taki, ze ludziom nie chce się gotowac, ale no w przypadku miesa można zrobic wiecej porcji i zamrozic Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malaola



Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 11, 2017 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam wam zapoznać się z artykulem o produktach fit [zakaz reklamy na forum] Powszechnie uważa się, że sa one niezbędene w diecie, i bez nich odchudzanie nie ma sensu. Niestety drastyczną prawdą jest, że produkty light wcale nie sa takie zdrowe. Niska wartość energetyczna w produkcie wiąże się z wprowadzeniem niezdrowej substacji do niego. Dlatego czytajmy ulotki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gabi145



Dołączył: 27 Sty 2017
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 20, 2017 12:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, bardzo proszę o poradę. Potrzebuje zrzucić około 7 kilogramów do maja. W maju mam ważna imprezę rodzinną, na której chce wystąpić w sukience, niestety po zimie przybyło mi trochę tu i tam. Czy możecie zaproponować jakąś skuteczną dietę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kluska771



Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Mar 08, 2017 5:34 pm    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zamiast eksperymentować lepiej udać się do specjalisty. Każda z nas jest inna i dieta powinna być dobierana indywidualnie. Jeśli jesteście z Krakowa lub okolic to polecam wam to miejsce [zakaz reklamy na forum] Zdrowie jest najważniejsze, a tylko zdrowe chudnięcie przynosi trwałe efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lillasabo@interia.pl



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 21, 2017 11:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stosował ktoś z Was colon slim? Od niedawna testuję i pozytywnie zaskoczył mnie efekt, zmniejszył mi się apetyt, mniej jem, czuję się dobrze i chyba też mam więcej energii jak nie jestem taka w kółko przejedzona a wcześnij niestety mi się to często zdarzało
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group