Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Diety - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sob Paź 02, 2010 11:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Łobuz - no ja nie bardzo mam kiedy trenowac na siłowni, bo mam szkołę. zostaje tylko sobota ewentualnie niedziela, ale w niedziele siłownie są zamknięte Neutral
szkoda, że nie mam siłowni u siebie w domu, wtedy by nie było problemu za bardzo hehe Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mojra3



Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Paź 04, 2010 1:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może nie koniecznie siłownia, ja polecam pilates a to możesz zacząć w domu albo połaczyć trening np z kursem tańca Smile przyjemne z pożytecznym jednocześnie. Smile U mnie największym problemem w diecie jest przychodząca nadła potrzeba (już nie ochota) na słodkości Rolling Eyes ale udało mi się to trochę zmniejszyć jak mi podrzuciła koleżanka chrom plus i jakoś o dziwo zmniejszył mi się apetyt na nie, próbował ktoś z Was?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Pon Paź 04, 2010 6:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plus, każdy ma swoje obowiązki w życiu, tak zawsze będzie. Skończy się szkoła, zacznie praca. Najważniejsze, to wygospodarować sobie ze 2 godzinki 2 razy w tygodniu i traktować je jako odpoczynek. Najciężej jest wyjść z domu w jesienno-zimowe, chłodne i ciemne popołudnia, gdy wolałoby się posiedzieć w ciepełku. Jak już się wyjdzie, to potem idzie "z górki". Na mojej siłowni ćwiczę -prócz tego, że z mężusiem-między innymi z wieloma młodymi ludźmi ze szkół średnich, z klas maturalnych. Kurs tańca-świetna rzecz! Ale musi być jeszcze taki prowadzony w mieście, a u mnie nie ma... Sad mojra, moja szwagierka próbowała działać z chromem, ale apetyt jej się powiększył, więc dała spokój. Sama widzisz-co człowiek, to inne działanie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Paź 04, 2010 6:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Łobuz, co racja to racja, ja próbuję wygospodarowac jak najwięcej czasu, ale nie mam czasem siły nawet się podnieśc z łóżka jak już skończę naukę hehe Wink ja u siebie w mieście też nie mam takiego profesionalego kursu tańca ..

mojra3 - jak wygląda dokładnie ten pilates ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Nie Paź 10, 2010 11:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak tam plus, jakieś postanowienia już wprowadziłaś w życie? Ja siłownię zaczynam od jutra, bo w tym tyg. byłam na wyjeździe za granicą i nie mogłabym zrobić normalego cyklu treningowego. Nie ukrywam, że nawet cieszę się na mój powrót do "przerzucania" ciężarków. Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Paź 10, 2010 11:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Łobuz, niestety siłowni nie wprowadziłam w życie, ale za to codzienne ćwiczonka w domu - rozciągające, brzuszki, rowerki itp. Wink mam nadzieję, że jak znajdę czas to i na siłownię będę mogła uczęszczać Wink
no i staram jeść więcej owoców i warzyw Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Nie Paź 10, 2010 11:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i brawo! To już "coś". Ja mogę życzyć tylko wytrwałości, bo z doświadczenia wiem, że ćwiczenia w domu szybko mogą się znudzić i człowiek sam przed sobą szuka wymówek, żeby dać sobie już spokój. Wszystko zależy teraz od Twojego uporu, plus. A owoce i warzywka poprawiają również przemianę materii, same korzyści! Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Paź 10, 2010 12:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki Łobuz Wink ! to nie znowu taki wyczyn, ale tak jak piszesz to "coś", mam nadzieję, że będę mogła jak starczy mi czasu zapisać się na siłownie w nieokreślonej przyszłości Smile no, zamiast batonika to brzoskwinka, zamiast cukierków winogronko albo wafle ryżowe Wink ja też Ci życzę wytrwałości na tej siłowni Very Happy
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Nie Paź 10, 2010 12:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

he he, dzięki, ja to lubię, poza tym u mnie jest tak, że jak czasem przyjdzie "leniuch", to mąż mnie mobilizuje i odwrotnie. Ja uważam, że wszystko, co robi się w kierunku "zdrowy tryb życia" albo chociaż "zdrowszy, niż dotychczas", zasługuje na pochwałę!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Paź 10, 2010 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj, oj, Łobuz, ja też mam czasem leniucha, że: "jutro może odrobię ćwiczonka", "dziś mi się nie chce" itp. Very Happy

hehe, ale przynajmniej mężuś Cię mobilizuje .. no, no, dokładnie, bez zdrowego trybu życia nie ma lekko .. nawet najmniejszy krok w tym kierunku - trochę ruchu, weekendowy rowerek, więcej owoców, zasługuję jak piszesz na pochwałę Wink !
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group