Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Diety - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marti111111



Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 21, 2009 2:58 pm    Temat postu: Cwiczenia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

salata107 wydaje mi się , że powinnaś wykonywać dziennie jakieś ćwiczenia , sądze że najlepiej mogła byś biegać wiczorkami lub stosować ćwiczenia dzienne np godzinke lub pół np: rowerek , krążenie bioder , skłony , ponoszenie nóg , nożyce . Te ćwiczenia są zwykłe ale pomagają na płaski brzuch , jędrne pośladki . A co do diety stosuj taką by ci pasowła i była odpowiednia jedz warzywa , owoce, a tak przy okazji co do wody większośc osób uważa , że woda gazowana jest nie zdrowa , a to nie prawda dziennie pobieramy dwutlenek węgla woda gazowana go zawiera wiec nie szkodzi zdrowiu bo nie zawiera nic co by szkodzilo zdrowiu wybór tylko nalezy do osob ktore wola bardziej gazowana czy nie . ; ))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzienka19



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 2:40 pm    Temat postu: Dieta Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy uważacie, że jeśli wyklucze ze swojego 'menu' ziemniaki, pieczywo, słodycze i tłuste potrawy to mozna schudnac do wakacji? chociaz o jeden rozmiar? i oczywiscie do tego zielona herbatka:) (czy bardziej polecacie te typowe odchudzajace?) warzywa i owoce obowiazkowo... Smile


Temat przenioslam w odpowiednie miejsce
Mala_mi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 11:50 pm    Temat postu: Re: Dieta Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

madzienka19 napisał:
czy uważacie, że jeśli wyklucze ze swojego 'menu' ziemniaki, pieczywo, słodycze i tłuste potrawy to mozna schudnac do wakacji? chociaz o jeden rozmiar? i oczywiscie do tego zielona herbatka:) (czy bardziej polecacie te typowe odchudzajace?) warzywa i owoce obowiazkowo... Smile


Temat przenioslam w odpowiednie miejsce
Mala_mi



tragedia...
ani to ani to..
poczytaj troche
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 12:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zalezy co bedziesz jadła w zamian za ziemniole. Ale myslę ze trochę waga powinna się ruszyc.

ja u siebie zauwazyłam ze jak nie jem słodyczy i nie słodzę herbat to troszeczkę mi się waga zmniejsza. Pieczywa w ogole prawie nie jadam. Ale za to bardzo lubię ryż. Nie mozna tez całkowicie odstawic takich rzeczy jak ziemniaki i tego typu cukry, bo to typowa dieta na obniżenie cukru w oranizmie i bedzie go za mało. Takze ryż na jakis czas czy ziemniaki to nic złego nie zrobią. Ja jak chcę się pozbyć manii słodzenia i jedzenia słodyczy to jem regularnie magnez i i nie ciągnie tak do słodkiego.

a warzywa i owoce to powinny być w każdej diecie.

co do herbaty to bym bardziej polecała pu erh, ale trzeba ją pic zeby uzyskac efekt odchudzajacy - 5 kubeczkow dziennie. i nie trzeba przy niej zmieniać diety. Przy herbatach trzeba nawet uzupełniać magnez. no i sama dieta nie wystarczy - trzeba się poruszać.

tak samo ograniczenie tlustych potraw wcale nie pomoże schudnąć. Jest przekonanie wsrod ludzi, ze tluszcz roslinny nie szkodzi, tylko zwierzęcy. A tak naprawdę to wysokoprzetwarzany, ten rafinowany olej roslinny powoduje wzrost cholesterolu i tycie. Mozna jeść tłuste mięso - ale bez węglowodanów tj. bułki, ziemniaki, ryż.

Trzeba ułozyć sobie zbilansowaną dietę dostarczającą wszyskich potrzebnych elementów i zadbać o metabolizm.
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzienka19



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 3:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helloween a to dlaczego tragedia? :> nie rozumiem o co Ci chodzi. Czytalam na temat diet duzo, ale ja nie potrzebuje schudnac 15 czy 20 kg a jedynie 5-6 dla lepszego samopoczucia:] i nie musze przeciez chudnąc 'na szybko'.. :/ a herbaty nie slodze juz od jakiegos roku, chodze 2 razy w tyg na siatkowke...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 5:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo samo wyeliminowanie cukrów z diety nie wystarczy. tylko bedziesz miec za niski cukier i bedziesz troszke oslabiona
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 6:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

madzienka19 napisał:
helloween a to dlaczego tragedia? :> nie rozumiem o co Ci chodzi. Czytalam na temat diet duzo, ale ja nie potrzebuje schudnac 15 czy 20 kg a jedynie 5-6 dla lepszego samopoczucia:] i nie musze przeciez chudnąc 'na szybko'.. :/ a herbaty nie slodze juz od jakiegos roku, chodze 2 razy w tyg na siatkowke...


nie tyje sie od jednego skladniku w diecie.
tyjemy od ogolnego bilansu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzienka19



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 6:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helloween w takim razie doradz mi cos jesli mozesz. gdzies czytalam ze jestes niemalze ekspertem . ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing zrob tak
waga x 24 x 1,3 od wyniku odejmij 500kcal
potem policz dokladnie ile jesz MUSISZ jesc o ten wynik pomniejszony o 500kcal
do tego bieganie/rower jakakolwiek forma ruchu
proste?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzienka19



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 18, 2010 11:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no proste, proste ;]]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 2 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group