Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Diety - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Paź 10, 2010 9:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez postanowiłam przegonic lenia i zabrac sie za siebie. cwiczyc mi sie nie chce, Razz ale poki co ograniczyłam posilki do 3 dziennie i jest ok Smile myslałam ze bedzie gorzej Smile. ciekawe czy to cos da bo pewnie bez cw nic Razz

Dodano po 2 minutach:

a co do warzyw to jakie sa najlepsze na zablokowanie uczucia głodu? słyszałam ze ananas ale jaki? w syropie czy taki "zywy"?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind trzeba w końcu pokonać tego lenia, bo zaszyjemy się na tych kanapch niedługo .. Wink

tak, dobrze słyszałaś, ananasy są bogate w bromeline, która wspomaga przemianę materii, wywołuje sytość i tym samym zmniejsza apetyt Wink ale uwaga: ananasy są dość kaloryczne !

z tego co kiedyś czytałam uczucie sytości wywołują też tzw. gumy i śluzy, czyli dodatki do żywności .. bardzo dobry też jest podobno chrom, który zmniejsza chęć podjadania (można go kupić w aptece jako suplement diety Wink )

a po za tym powinno się jeść wg zaleceń niektórych dietetyków np. kotlety bez panierki, więcej jogurtów niż śmietany, zupy bez śmietany, pić zamiast soków wodę mineralną albo niesłodzoną herbatę, spożywać rosół na chudym mięsie itd. itp. dużo by tu wymieniać .. Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 6:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam nie jeść po 18 Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 7:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi polecono w chwilach napadowego głodu słonecznik koniecznie niesolony. Zajmuje ręce, czas, lekko syci, choć powolutku (wrzucamy w siebie maleńkie ziarenka). Co do 3 posiłków... hmmm wind, raczej zaleca się jedzenie pięciu, ale małych. Wśród nich muszą być owoce i warzywa, a także dużo wody mineralnej-wodę można w siebie "lać" bez oporów. Ja dziś byłam pierwszy raz po dłuższej przerwie na siłowni i już mnie wszystko boli! Surprised
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind dieta + cwiczenia = najlepszy sposob na stopniowe zrzucenie wagi. Nie ma co sie katowac glodowka czy bog wie czym, wszystko trzeba stopniowo.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok dzieki.. to widoczni musze zwiekszyc posilki..ale mi pasuje 3x dziennie.. i wcale nie czuje sie głodna.. Wink.wody nie dam rady pic bez oporu..2szklanki max Razz wole soki, warzywa? zalezy jakie.. jestem alergikiem wiec nie wiem czy wszystko mi podpasuje
cwiczenia Mi- sek w tym ze mi sie nie chce Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 10:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wiesz wind jak to mówią albo rybki albo akwarium hihihi Very Happy No jest jeszcze inna metoda zastapienia ćwiczeń ale nie będę tu pisac hihih ;d I tak każdy wie o co chodzi :]
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

buehehe Razz to zdecydowanie wole te metode Wink ^^. na to mam zawsze chec Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi, no słyszałam, że dużo osób poleca nie jedzenie po godzinie 18 Wink

Łobuz, to też słyszałam, że trzeba starać sie jeść mniej, a częściej Wink

mwahahaha, ten sposób jest niezawodny, jest bardzo miły i przyjemny Mr. Green !
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind, soki też są ok, ale najlepiej je rozcieńczyć trochę wodą. Od razu się przyznaję, że nie są to MOJE mądrości, ale powtórzone po ludziach, którzy mieli wiele do czynienia ze sportem, zdrowym jedzeniem i trybem życia.
TEN sposób też jest w porządku, zwłaszcza przy właściwej częstotliwości i intensywności tych "ćwiczeń", hi hi hi
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group