Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Diety - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalia399

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Pią Sie 18, 2017 12:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj powiem Wam, że sama staram się trzymać dietę ale również i nie przesadzam. Nie jem słodyczy i innych kalorycznych rzeczy. Zaczęłam pić wodę zamiast słodzonych napoi.
Jednoczesnie nie głodzę sie i najadam codziennie. Uwielbiam na przykład jedzenie zawierające owoce i warzywa. Szczegolnie teraz kiedy są sezonowe.
Codzienie praktycznie wcinam sobie leczo, które jest teraz chyba moim ulubionym obiadkiem Smile
Dodatkowo mogę sobie ugotować gar jedzenia na kilka dni.
www.przepisy.pl/przepis/leczo-z-kurczakiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Majewska

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślisz, że jedzenie codziennie tego samego jest rozsądnym wyjściem Wink? Według mnie pod wieloma względami przydałoby się jednak nieco różnorodności, mimo że osobiście również bardzo lubię leczo. U mnie różnie to jest z wolnym czasem, więc zamawiam sobie catering dietetyczny ze strony https://www.wygodnadieta.pl/ i całkiem dobrze spisuje się on w moim przypadku. Przynajmniej nie ma tej monotonii Wink
Powrót do góry
Moras

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 11:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W wielu przypadkach warto również wziąć pod uwagę suplementy, które wspomagają odchudzanie. Osobiście korzystałem z produktów od https://angelini.pl i udało mi się zrzucić w ciągu roku 15 kilogramów, co z połączeniu z regularnymi ćwiczeniami dało świetne rezultaty.
Powrót do góry
angelaa

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 10:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedynym zdrowym i sprawdzonym sposobem na zgubienie kilogramów jest odpowiednia dieta i wysiłek fizyczny. Jeżeli nie lubicie biegania czy siłowni, zapiszcie się na basen lub inną aktywność, która sprawia wam przyjemność. Dieta powinna zawierać dużo warzyw, kiełków i innych zdrowych dodatków. Warto ograniczyć spożycie mięsa i odstawić słodycze. Z tabletkami na odchudzanie bywa różnie. Jak interesują was suplementy i tabletki przyśpieszające utratę wagi, to polecam przeczytać artykuł http://medicot.pl/ranking-tabletek-odchudzajacych/. Znajdziecie tam opis tabletek, które zostały dokładnie przebadane i sprawdzone przez wiele osób.
Powrót do góry
malasyrenka

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 8:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony polecam dietę ketogeniczną, czyli znaczne ograniczenie węglowodanów. To bardzo dobry sposób na schudnięcie, nie wymaga żadnych magicznych tabletek, a jedynie uzupełnienie niedoborow witamin i zabezpieczenie się przed dolegliwościami po odstawieniu węglowodanów.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10