Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Diety - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalia399



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 63

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 18, 2017 12:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj powiem Wam, że sama staram się trzymać dietę ale również i nie przesadzam. Nie jem słodyczy i innych kalorycznych rzeczy. Zaczęłam pić wodę zamiast słodzonych napoi.
Jednoczesnie nie głodzę sie i najadam codziennie. Uwielbiam na przykład jedzenie zawierające owoce i warzywa. Szczegolnie teraz kiedy są sezonowe.
Codzienie praktycznie wcinam sobie leczo, które jest teraz chyba moim ulubionym obiadkiem Smile
Dodatkowo mogę sobie ugotować gar jedzenia na kilka dni.
www.przepisy.pl/przepis/leczo-z-kurczakiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Majewska



Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślisz, że jedzenie codziennie tego samego jest rozsądnym wyjściem Wink? Według mnie pod wieloma względami przydałoby się jednak nieco różnorodności, mimo że osobiście również bardzo lubię leczo. U mnie różnie to jest z wolnym czasem, więc zamawiam sobie catering dietetyczny ze strony https://www.wygodnadieta.pl/ i całkiem dobrze spisuje się on w moim przypadku. Przynajmniej nie ma tej monotonii Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Moras



Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 11:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W wielu przypadkach warto również wziąć pod uwagę suplementy, które wspomagają odchudzanie. Osobiście korzystałem z produktów od https://angelini.pl i udało mi się zrzucić w ciągu roku 15 kilogramów, co z połączeniu z regularnymi ćwiczeniami dało świetne rezultaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
angelaa



Dołączył: 16 Kwi 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 10:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedynym zdrowym i sprawdzonym sposobem na zgubienie kilogramów jest odpowiednia dieta i wysiłek fizyczny. Jeżeli nie lubicie biegania czy siłowni, zapiszcie się na basen lub inną aktywność, która sprawia wam przyjemność. Dieta powinna zawierać dużo warzyw, kiełków i innych zdrowych dodatków. Warto ograniczyć spożycie mięsa i odstawić słodycze. Z tabletkami na odchudzanie bywa różnie. Jak interesują was suplementy i tabletki przyśpieszające utratę wagi, to polecam przeczytać artykuł http://medicot.pl/ranking-tabletek-odchudzajacych/. Znajdziecie tam opis tabletek, które zostały dokładnie przebadane i sprawdzone przez wiele osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malasyrenka



Dołączył: 06 Kwi 2018
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 8:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony polecam dietę ketogeniczną, czyli znaczne ograniczenie węglowodanów. To bardzo dobry sposób na schudnięcie, nie wymaga żadnych magicznych tabletek, a jedynie uzupełnienie niedoborow witamin i zabezpieczenie się przed dolegliwościami po odstawieniu węglowodanów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zrzucbrzuch



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 10:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście polecam normalną diete sportową, w której występują wszystkie składniki jak biało, węgle i tłuszcz. Sprawdzone na sobie i działa w 100%. Tak naprawdę trzeba przestrzegać zaleceń w 100% i reguralnie trenować. Mnie udało się schudnąć 7 kg i wyrzeźbić mieśnie dzięki diecie z Fabryki Siły. Nie jest to żadna ściema bo sam to stosowałem. I nie jest to żadna dieta cud, po prostu normalne zdrowe jedzenie i jadłospis, którego trzeba przestrzegać. Plan diety układany jest przez trenerów specjalnie pod nasze wymagania i cele do osiągnięcia. My dostajemy jadłospis, menu na cały miesiąc i opieke trenera online. Zresztą wszystko dokładnie macie opisane na moim blogu wraz ze zdjęciami i moją przemianą - > http://zrzucbrzuch.blogspot.com/2018/04/fabryka-siy-efekty-i-recenzja.html

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
unikori



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 8:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w doborze odpowiedniej diety i ćwiczeń najlepiej sprawdza się dietetyk. Stosując się do diet z internetu możemy sobie zaszkodzić, nie zwracając uwagi na wartości odżywcze a jedynie na kalorie. Przy prawidłowym odchudzaniu, ważne jest aby uzupełniać białka, węglowodany itd, a nie spożywać puste kalorie, które nas "zapchają"

https://przyjazny-dietetyk.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 9:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie miałam jakiegoś większego problemu z utrzymaniem wagi i zazwyczaj mieściłam się w przedziale 50-55, ale teraz przestało mi to wystarczać, bo niestety po 35 roku życia ciało, obojętne jak szczupłe przestaje się trzymać idealnie w tym miejscu, w którym powinno się znajdować i chcąc nie chcąc musiałam się wziąć za ćwiczenia. Oprócz mojej ukochanej jogi ze wstrętem (ćwiczyć nienawidzę) zabrałam się za Chodakowską (której nie znoszę) i za MelB, która też mnie wkurza.I tak codziennie od 2 tygodni ćwiczę ten cholerny Skalpel, jednocześnie ubliżając autorce i wybieram sobie różne części ćwiczeń z MelB, której w czasie ćwiczeń ubliżam nieco mniej, bo mam większą zadyszkę.

Postanowiłam tylko zapisać sie na endermologię tutaj w Krakowie
http://ego-medspa.pl/endermologia-lpg/

Miałam problem z cellulitem na udach oraz na pupie i mam nadzieje,ze ćwiczenia te mi pomogą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
healsol



Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 04, 2019 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej. Tak się rozczytuję w waszych odpowiedziach i dochodzę do wniosku, że nie ma diety cud. Na szczęście!

Określony jadłospis to raczej wsparcie, nie można w nim upatrywać remedium na wszystkie bolączki. Początek zmian leży w nas, w naszej głowie. Od niej trzeba zacząć Cool

A jako wsparcie proponuję novum w Polsce, jakim jest Dieta Dash.

Słyszeliście o niej? Laughing

https://solinea.pl/blog/post/dieta-dash-jesli-jeszcze-jej-nie-znasz-czas-to-zmienic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group