Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Diety - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 5:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgodzę się, TEN sposób jest naj najlepszy, ale to tak intensywnie kobitki Wink Wind, a więc porozmawiaj tam ze swoim mężczyzną (jeżeli stosujecie to w ogóle-bo przyznam, że nie wiem Laughing ) no i powiedz nam jak zareagował.. hehe

co do diety tak poważniej to jeść częściej, a mało i nie jeść po 18, do tego zamienić autobus na szybki marsz (o ile jest możliwość) i bieganie wieczorkiem polecam Smile ćwiczyć (o ile Ci się zechce), bo to pozwala zachować jędrne ciałko.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 10:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nastja napisał:
Wind, a więc porozmawiaj tam ze swoim mężczyzną (jeżeli stosujecie to w ogóle-bo przyznam, że nie wiem

yyy no wiesz?! Razz a co my w sredniowieczu zyjemy? hehehe. tak Nastja raczki grzecznie na kolankach mamy i nic nie teges...oczywiscie ze stosujemy Wink jak juz Cie tak ciekawosc zżera to nawet codziennie "dietujemy sie " hehehehe Mr. Green Mr. Green ok juz wiecej Wam nic nie zdradze Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurczę zazdroszczę... ok to nie off top, więc będzie trzeba gdzieś indziej uciec z tym tematem, a może nie zaczepiać, bo nie wytrzymam do piątku z tęsknoty... Sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Paź 13, 2010 8:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind, to widzę, że wy intensywnie "ćwiczycie" i uprawiacie "ekstremalne sporty" Razz

nastja, wytrzymasz z tęsknoty, jeszcze troszeczkę no, będzie dobrze Wink okej, ja też nie będę odbiegać od tematu, bo to temat diety, a nie sprawy łóżkowe i sercowe hehe Mr. Green

ale najlepiej jest po prostu cieszyć się życiem i zdrowo żyć i się odżywiać Wink !
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Paź 13, 2010 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

popieram Very Happy Koniec off topa:D Tematy o seksie są w sprawach lóżkowych a nie w dietach Very Happy to ze admin siedzi na uczelni pol dnia nie oznacza ze nie czuwa hihihi Very Happy

Aczkolwiek poniekad to tez jest metoda na odchudznie wiec mogl troche przymknac oko na stalych uzytkownikow hihihi Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Paź 13, 2010 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi napisał:
wiec mogl troche przymknac oko na stalych uzytkownikow hihihi

ha mam nadzieje ze mowisz o mnie

<joke> Razz oj Mi nie marudz Razz wszedzie czasem zdarzaja sie off'y. ale ok juz koniec.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justi85



Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 04, 2010 1:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy Widzę,że "nowoczesne" metody odchudzania zostały omówione Wink A teraz tak na poważnie: czy któraś z Was stosowała aqua slim??? Ja już sporo się naczytałam na forach i w sumie raczej pochlebne opinie widnieją. Producent obiecuje, że zmniejsza uczucie głodu i pomaga spalić tłuszcz. Czy ktoś mi może powiedzieć coś na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lis 04, 2010 9:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zapraszam do lektury tego wątku, wprawdzie prowadzona była tam kampania "reklamowa" tego produktu wiec proszę to traktować lekko z przymrożeniem oka.

http://www.biomedical.pl/forum/6-vt9678.html?postdays=0&postorder=asc&start=50
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gomenasai



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 8:49 pm    Temat postu: Problem z nadwagą Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 14 lat ,mam 164 cm wzrostu,ważę 63 kg.
Nie wiem jak sie odchudzać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jagu



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 02, 2011 12:57 pm    Temat postu: schudłam 38 kg ,chętnie pomogę Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już jako dziecko miałam nadwagę, czasy szkolne to pasmo upokorzeń związanych z tym, że jako najgrubsza w klasie byłam mniej sprawna, nieatrakcyjna i czułam się gorsza. W szkole podstawowej zaczęłam się odchudzać, bo bardzo chciałam być szczupła tak, jak moje koleżanki.
W wieku 23 lat ważyłam 98kg, miałam za sobą szereg różnych nieudanych diet i oddałabym wszystkie pieniądze, żeby tylko ktoś pomógł mi schudnąć. Byłam bezradna. Wytrzymywałam pewien czas stosując głodówki, jedząc zupy kapuściane i licząc kalorie. Stosowałam też lek przepisany przez lekarza o nazwie Mazindol,odpowiednik leku Meridia. Faktycznie, schudłam, ale stałam się osobą zamkniętą w sobie, apatyczną i bez chęci do życia. Budziłam się rano i moja pierwsza myśl to myśl o tym, żeby znowu położyć się spać. Moje ciało zrobiło się luźne a włosy rzadkie, skóra obwisła a cera szara. Ta walka, która była błędnym kołem, trwała 10 lat.Niestety smutki i brak entuzjazmu do życia zaczęłam wynagradzać sobie słodyczami. Kupowałam wszystkie czasopisma, w których było napisane coś o odchudzaniu.Mimo, że wiedziałam na temat odchudzania wiele, moja waga znów niepokojąco rosła, a ja nie miałam już siły by walczyć o swoją figurę i zdrowie. Ale poradziłam sobie z tym i od 7 lat utrzymuje wagę,jestem zdrowa i zadowolona ze swojego wyglądu. Wiem ile wysiłku trzeba, żeby to osiągnąć dlatego trzymam kciuki za Wasze efekty.Jeśli będziesz chciała pogadać zapraszam na gg lub skype.Może uda mi się coś doradzić. Moje gg 5624013, skype: jagoda10002
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group