Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy warto się kochać?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Sie 25, 2008 11:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mój mąż i Jego dobry przyjaciel stwierdzili dziś, że jakby 16-latka im powiedziała, że nie jest dziewicą, to by jej napewno nie szanowali
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 12:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Introligator ma racje i to w 100% Bo 16 lat to nie tak mało jak dziewczyna ma powiedzmy 13 czy 14 to niejest nic dobrego. le mając 16 może być juz do tego gotowa i wcale nieświadczy o tym że się puszcza. Poprostu jeśli taka 16latka ma chlopaka rok,dwa to i tak zrobi to z nim i będzie bardziej dojrzała niż 19latka która traci dziewictwo w klubie bo jej głupio że jest jeszcze dziewcią. Wszystko zalezy od podejścia i są 16 które niemyślą ale są też takie które mają stałego partnera i kochają go. Niemożna wszystkich jedną miara mierzyć. Jeszcze nigdy niesłyszałam że ktoś niebedzie miał szacunku dla dziewczyny która straciła dziewictwo szybko. Moja przyjaciółka miała chlopaka 2 lata zrobiła to z nimw 16 urdziny byli potem jeszcze rok razem i się rozstali ona ma teraz 21lat i nieposzła jeszcze z żadnym innym do łóżka bo niebyła w związku. I czy z góry trzeba mówić że jest łatwa? Moim zdaniem nie, łatwe to są te które się puszczają z byle kim i do nich brak szacunku to rozumiem, ale żeby z góry kogois przekreślać ...
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwinka88



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Bo co innego, iść z kimś do łóżka ze wstydu, z ciekawości, bo było się pod wpływem alkoholu, a co innego z miłości, w wyniku świadomej decyzji. Jeżeli 16-latka chce to zrobić ze swoim chłopakiem, to lepiej, że z nim, a nie z przygodnym kolesiem po dyskotece. Byle tylko się do tego przygotowali i zachowywali odpowiedzialnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może dlatego, że my nie znany 16-latek gotowych na seks, tylko wlaśnie "puszczalskie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justysiaaa



Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 154

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mogę się zgodzić z tym że jak 16 latka nie jest dziewicą to się puszcza... Confused Ja sama straciłam dziewictwo w wieku 16 lat z chłopakiem z którym dość długo chodziłam...Z nikim innych tego nie robiłam... A taka pewna moja znajoma ma 19 lat i chciało jej się (sorry za wyrażenie) bzykać to się upiła poszła do kolegi z którym kręciła i powiedziała że chce się z nim przespać on ją olał bo powiedział że pijanej nie będzie ruszał bo go jeszcze o coś oskarży więc jej koleżanka wylizała się z chłopakiem który był zajęty a ta 19-latka się z nim godzinę później przespała w altance na działce... I później smiała się że żałuje że z nim to zrobiła bo miał małego i jej nie zadowolił...Ejj sorry i twierdzicie że 16 latki się puszczają? Większość 16/17 latek robi to z kulturą i z miłości do partnera a te starsze niby dojrzałę psychicznie robią z siebie kretynki i dziewczyny lekkich obyczajów więc w tej kwestii nie macie racji Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 10:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja jestem za tym, ze jezeli dziewczyna w wieku 16 lat ma partnera (stalego), ktorego kocha i chcialaby z nim to zrobic to nie uwazam, ze ma sie ja nazywac kobieta lekkich obyczajow, bo nawet jezeli potem sie rozstana to nie znaczy, ze bedzie potem z kazdym nastepnym uprawiala sex, bo to nie prawda. Nie mozna mierzyc innych miara jednego przypadku, ktory nas zszokowal! Ja jestem z moim Kochanym od 2 lat i od roku czasu współżyjemy, tzn częściej jest miłość francuska od prawdziwego sexu, ale to nam obojgu odpowiada. Obecnie mam 18 lat.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 3:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tak samo myśle dziewczyny, bo są putse * niedojrzałe a są też takie które poprostu wiedzą co robią.

Przestrzegam, przed niewłaściwym słownictwem!
Zibi

_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Princess



Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 01, 2008 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Macie swieta racje. Kazdy mowi prawde! Zakochana dziewczyna zrobilaby dla chlopaka wszystko. Kocha go tak bardzo ze chcialaby mu sie oddac i zazwyczaj tak jest i nie ma w tym nic zlego. Bo kazdy byl zakochany i kazdy wie jak mysli sie w wieku 16 lat. Wydaje sie ze to milosc na zawsze, ze nic tego nie zmieni. Inne sprawy przestaja istniec i nie ma w tym nic zlego. Gorzej jesli panna szuka sponsora bo jest takich mnostwo. Mieszkam w malym miescie a znam dziewczyny, ktore same zajmuja sie takimi sprawami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Wrz 01, 2008 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja się nie zgodzę... Nie każda dziewczyna wskoczy do łóżka z facetem, który ją o to poprosi. Ja na przykład odesłałbym takiego delikwenta z kwitkiem. I nie wymyślajcie mi "bo nie jesteś w takiej sytuacji".

Nie i już. Znam się na tyle.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 9:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

słabo ja tez bym nie poszła do łozka jakby on wymusił to na mnie Neutral przeciez to głupota..a tacy faceci wykorzystuja "tymczasowe zaćmienie" u laski i ciagna ja do łoza... ;/ Neutral pFFFFFFFFFFFFF
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group