Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy warto się kochać?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GrMila



Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 10:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak tylko zazartowalam.. ja to wszystko rozumiem i dziwi mnie kiedy ktos mowi zebym sprobowala pierwszy raz samej gumki przeciez to zadne zabezpieczenie. Mysle ze mimo wszystko wizyta u ginekologa i tabletki to najlepsze rozwiazanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smerfu



Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 11:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GrMila napisał:
Tak tylko zazartowalam.. ja to wszystko rozumiem i dziwi mnie kiedy ktos mowi zebym sprobowala pierwszy raz samej gumki przeciez to zadne zabezpieczenie. Mysle ze mimo wszystko wizyta u ginekologa i tabletki to najlepsze rozwiazanie


To jak gumka pęka to się bierze tabletkę po (chyba do 24godzin) bez żadnych konsekwencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GrMila



Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 11:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem, ale czy taka tabletke mozna nabyc bez recepty w aptece?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 11:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

smerfu napisał:
GrMila napisał:
Tak tylko zazartowalam.. ja to wszystko rozumiem i dziwi mnie kiedy ktos mowi zebym sprobowala pierwszy raz samej gumki przeciez to zadne zabezpieczenie. Mysle ze mimo wszystko wizyta u ginekologa i tabletki to najlepsze rozwiazanie


To jak gumka pęka to się bierze tabletkę po (chyba do 24godzin) bez żadnych konsekwencji.


do 72h
ale Z konsekwencjami, bo tabletka mocno ingeruje w układ hormonalny, więc lepiej jej unikać. to nie cukierki
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GrMila



Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nadal nie wiem czy dostane ja bez recepty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 3:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Musisz isc do ginekologa i on wypisuje recepte !!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GrMila napisał:
Nadal nie wiem czy dostane ja bez recepty


nie rozumiesz chyba co sie pisze.... jak mozna taki lek dostac bez recepty Exclamation Twisted Evil Twisted Evil tylko i wyłacznie NA.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GrMila napisał:
Tak tylko zazartowalam.. ja to wszystko rozumiem i dziwi mnie kiedy ktos mowi zebym sprobowala pierwszy raz samej gumki przeciez to zadne zabezpieczenie. Mysle ze mimo wszystko wizyta u ginekologa i tabletki to najlepsze rozwiazanie


Ja z samą gumką kochałem się prawie rok czasu i nic się nie stało, więc nie wiem czym się denerwujesz 3/4 nastolatków używa tylko prezerwatyw, a z tego co widzę co tu piszesz to nie to, że jesteś bardzo ostrożna tylko jeszcze nie dojrzałaś do sexu...bardzo dobrze, że chcesz pójść do lekarza, ale po co od razu tabletki ? Moim zdaniem bez sensu...kupcie z chłopakiem droższe prezerwatywy (czytaj lepsze) i wtedy będzie prawie 100% skuteczność, niech wyjmie w porę to już w ogóle nie masz się czym martwić :] pozdrawiam i życzę powodzenia !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 8:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tam durexy stosowalam (one nie sa wcale tanie) i pekaly ... a co do wyjecia przed to jeszcze sie chlopak nerwicy nabawi.

mozna kalendarzyk +
do tego 3 prezewratywy +
tabletki +
tabletke po
a i tak znajdzie sie plemnik Rambo.

Jak ma byc dziecko to bedzie ... ale szczerze to nie tak prosto zajsc za pierwszym razem. Z grona moich kolezanek ktore jest bardzo liczne tylko jedna zaszla za pierwszym ... przynajmniej tak mowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GrMila



Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez mam jedna i od razu zaszla po pierwszym razie moja mama zaszla od razu po pierwszym razie mama mojego chlopaka tez od razu po pierwszym razie moj wujek mial to samo moja babcia tez wiec nie dziwcie mi sie... niewszyscy przed slubem ale za pierwszym podejsciem wiec tu jest caly problem dlatego sie boje. od malego mi wpajali zebym uwazala ze oni nie chca nawet myslec co by bylo gdybym wpadla itd itp. Ja chce sie kochac z moim Skarbem jestem tego w 100% pewna tyle ze zawsze na psychice takie cos zostaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group