Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy warto się kochać?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heh no ja nie wiem to chyba musieli mieć ostrego pecha...opowieść jak z filmu :/ no ja na prawdę nie wiem jak Cię przekonać, ale na prawdę nie ma się czego bać po prostu trzeba uważać i tyle...w sumie gadać każdy może i potrafi, gorzej z realizacją :/ jak Ci tak mocno zależy na tym seksie to mówię zwykła prezerwatywa wystarczy, a jak coś by poszło nie po Waszej myśli to zawsze są te tabletki, które można przyjąć do 72h...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GrMila



Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 11:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem ze musze sie przelamac!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Sie 07, 2008 11:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GrMila a ta twoja jedna uzywala jakies zabezpieczenia?

Co do twojej mamy mamy twojego chlopaka oraz twojego wujka i babci.
Po pierwsze to stare pokolenia u ktorych nie bylo mozliwosci edukowac o srodkach przeciw.
Bardzo gleboka wiara robila nununu dla jakich kolwiek zblizen przed slubem wiec lepiej bylo oklamac rodzicow i przytym by prawda sie nie wydala wszystkich dookola ze to byl tylko pierwszy raz.
Z drugiej strony to zawsze mialo (dla rodzicow) dobre konsekwencje bo straszylo dzieciaki ze odrazu za pierwszm razem zajda i dawalo im mysl ze skontroluja dzieci przed robieniem tych samych bledow co oni.

Przejzyj i policz ile jest postow w dziale ojawy ciazy dziewczyn ktore baly sie ze sa w ciazy na ilosc tych ktore tak naprawde sa.
Ja tez mam jedna kuzynke ktora zaszla przed slubem i po kilku latach dopiero gdy swiat sie duzo bardziej zmienil byla wstanie powiedziec ze tak naprawde to nie bylo za pierwszym razem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Sie 07, 2008 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tvisha nie takie stare moi rodzice akurat niesą staromodni i większość rodziców moich znajomych też nie. Nawet moi dzadkowie nieklepią jakiś moralizujących regułek. Ale to że twoja cała rodzina wpadła za pierwszym razem to głupi bajki i tyle. Jeśłi tak by było to wtakim razie nikt z nich niestosował żadnych zabezpieczeń i cudem wszyscy trafili w idealny dzień cyklu. Ile ty masz lat że wieżysz w takie bajki? Ja osobiście też znam jedną osobe która twierdzi że za pierwszym razem wpadła ale to jest jedna osoba z wielu które niewpadły odrazu. Ja się zgadzam z Tvishą zajrzyj do działu czy jestem w ciąży osobiście niepamiętam z tamtąd przypadku który by napisał że jednak wpadł. Większość par stara się o dziecko nawet rok a w twojej rodzinie wszystkim odrazu wychodzi to jest nierealne. Swoją drogą fajną masz rodzine skoro ci niepowiedzą jak się zabezpieczyć tylko straszą. A na pierwszy raz brać tabletki to bezsensu chyba że barzo sie boisz ja stosuje prezerwatywy już od dawna i dziecka niemam. Jak sięich odpowieddnio używa to są bardzo skuteczne.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GrMila



Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 07, 2008 4:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No moze i macie racje moze nie zrobili tego za pierwszym razem ja tego nie wiem u nas sie o tym nie rozmawia fakt jest faktem wpadli i tyle.. ja jestem jakas staroswiecka w takim ukladzie heh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Sie 07, 2008 4:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Staroświecka i motto "korzystaj z życia"? Moim zdaniem niejesteś staroświecka ale zabardzo się boisz
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sanderejszyn



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Sie 07, 2008 7:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli Go kochasz i chcesz z Nim kochac się to wystarczy że dobrze sie zabezpieczycie,a jeśli ty nie chcesz a On Cię kocha to zrozumie i poczeka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GrMila



Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

On mnie rozumie i niczego mi nie narzuca wciaz powtarza ze poczeka i dlatego mu ufam, chociaz nie powinnam sie bac tym bardziej ze mam juz ponad 18 lat. rozmawialismy duzo o tym i on twierdzi ze nawet gdybysmy wpadli to on by sie cieszyl ze dziecko bto nie jest problem tylko dar! wiec macie racje musze przestac sie bac!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sanderejszyn



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 4:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobre nastawianie Smile Życzę powodzenia Smile I Napisz potem co postanowiłaś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 6:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GrMila napisał:
No moze i macie racje moze nie zrobili tego za pierwszym razem ja tego nie wiem u nas sie o tym nie rozmawia fakt jest faktem wpadli i tyle.. ja jestem jakas staroswiecka w takim ukladzie heh


Dalej będę się upierać przy tym, że nie jesteś staroświecka i że się boisz tylko nie jesteś na to jeszcze gotowa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group