Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy warto się kochać?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 2:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja swój pierwszy raz miałam po roku znajomości z facetem z którym wówczas byłam, On czekał aż ja będę gotowa. Z moim mężem natomiast kochaliśmy się po 3 tygodniach tzw."chodzenia". Myślę, że tu nie ma reguły. To czuje się w środku czy już się chce czy nie. Napewno przyjdzie taki czas. Ważne by mężczyzna z którym się jest nie ponaglał i był cierpliwy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 3:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście,że nie każdemu facetowi chodzi tylko i wyłącznie o zaspokojenie się. Bliższy kontakt miałam z dwoma i ani jeden, ani drugi nie był pod tym względem samolubny.

A mój obecny facet za każdym razem kiedy jesteśmy blisko podkreśla,że dla niego bardzo liczy się to, ze go przytulam, całuję i głaszczę podczas naszych pieszczot. Twierdzi, że ważniejsza od orgazmu jest po prostu nasza bliskość Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mój mąż mówi dokładnie to samo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justysiaaa



Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 154

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiecie myślę że rozłąka może być czasem powodem zdrady ale kiedyś mojej koleżance pewien psycholog powiedział że jeśli kobieta zdradza mężczyźne to zdradza go uczuciowo ponieważ mało która pójdzie do łózka z kimś do którego nic nie czuje a mężczyzna zdradza ptaszkiem, często myśli plemnikami no i jak już nadarzy się okazja i emocje wezmą górę to zdrada gotowa...Wiec raz można wybaczyć...Ja nie wybaczyłabym zdrady nigdy w życiu nie ważne jak bardzo bym kochała...Ale to też zależy od mężczyzny Smile Rozłąka na jakiś czas może tylko być jedną z przyczyn zdrady...Smile
_________________
Miłość to zaufanie, odsłonięcie swoich słabości, oddanie swojego szczęścia w ręce drugiej osoby...Kocham Cię...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj wierz mi, że mnóstwo kobiet myśli o tym by kogoś, przepraszam za wyrażenie, "przebzykać" - to już inne czasy, kobiety chcą być takie jak faceci. Kiedyś rozmawiałam na ten temat z moją koleżanką i sama nie wierzyłam w to, co słyszę... "Skoro faceci mogą to ja też" - to jest Jej filozofia. A kobieta, która zdradza emocjonalnie chce stworzyć z tym nowym człowiekiem związek - bo na tym to wg mnie polega
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokłądnie myszunia ma racje teraz na imprezach laski same pchaja się facetom do łóżka, takiej to przynajmniej w trójmieście tak jest wystarczy drina posatwić i rób co chcesz...



----edited by emilka----
hej zmieniłam "bynajmniej" na "przynajmniej". bynajmniej oznacza zaprzeczenie jak "wcale", "zupełnie", wzmacnia przeczenie a nie potwierdza. wiem, że to nie forum języka polskiego, ale zmienia się sens wypowiedzi jak się nieprawidłowo używa tego slowa

_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 1:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kinia_18 napisał:
takiej to bynajmiej w trójmieście tak jest wystarczy drina posatwić i rób co chcesz...



W Krakowie też tak jest, bo jest ogromna masa turystów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 3:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale to co ze turysci? Nie rozumiem co ma z tym wspolnego pierwszy raz z facetem.

Moze zaprzeczam a moze mam racje. Ja tam uwazam ze jest bardzo malo dziewczyn ktore wchodza chlopakowi do lozka po kilku godzinach znajomosci. Wrecz wydaja mi sie to sporadyczne przypadki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tvisha to ty chyba nie znasz dzisiejszej młodieży sory ale ja już nie raz widziałam panienki które pod dyskoteką... A naprawde wystarczy tylko chwilunia i panienka sie sama pcha, dlamnie to paranoja ale niestety wiele dziewczyn się tak zachowuje a już sponsoring to wogóle jest w modzie. Panny teraz lecą na kase i kolesie z kasą mają ich obok siebie conajmiej kilka. Mały maraton po clubach troche obserwacji i widać jak na dłoni o co kaman... A no a angole to nawet zaczeli do nas przyjerzdżać i z tego korzystać, zero szacunku i kur...wo się szerzy

Emilka dzienks że poprawiłaś tak się chyba jakoś zagalopowałam Embarassed
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.


Ostatnio zmieniony przez Kinia_18 dnia Pią Sie 22, 2008 3:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 3:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja znam praktycznie tylko takie przypadki, szczególnie u młodych dziewczyn. Dlaczego turyści? Ponieważ owe młode dziewczyny "lecą" na obcokrajowców i nie myśląc za przysłowiowe "piwo" idą do łóżka, bo chcą mieć to już za sobą. O tym się już coraz więcej mówi - dlatego krakowskie kluby są bardzo pożądnie pilnowane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group